Види і використання засклених дверей

реклама

Види і використання засклених дверейОдним з найбільш актуальних матеріалів, які використовуються для внутрішньої обробки приміщення, а також для декорування дверей, перегородок і меблів є скло. Засклені двері візуально збільшать вашу кімнату, надавши їй при цьому особливий стиль і зробивши її світліше. Такі двері гармонійно доповнить весь інтер’єр приміщення.

Скло красиво, практично і дуже різноманітно, а деякі його види навіть вогнетривкі і зносостійкі. Залежно від вашої фантазії, ви можете повністю склити двері, а можете лише невелику частину. 

Двері зі скляними вставками діляться щодо їх конструкцій і функцій на складні, розсувні, двох-або одностулкові, в них можуть бути спеціалізовані скла і декоративні. 

реклама

Для житлових квартир у місті, готельних номерів і заміських будинків відмінно підійдуть декоративні засклені двері, для виготовлення яких використовують різноманітне скло: матове, димчасте, просте або візерункове. У процесі виготовлення таких стекол використовуються різні технології обробки: імітація вітража, розпис, малирование, піскоструминна обробка, фацетіровка і тому подібні. Завдяки Фацетування крайку скла обробляють особливим способом, який складається з 4-ох етапів: груба шліфовка, чиста шліфування, попередня полірування і полірування.

Фацетування найчастіше піддають звичайне прозоре листове скло. 

Для того щоб обробити і загартувати вигнуті елементи вітража, використовують маліровку скла, тобто гарячу формовку скла. Скляні вставки можуть приймати різноманітні форми, від прямокутників до незвичайних вигнутих силуетів. Найчастіше в якості несучих конструкцій подібних декоративних засклень є двері з ДСП або дерев’яні двері . 

Дверне скління може не тільки прикрашати ваш будинок, але і стати протипожежним засобом. Такі скла найчастіше, встановлюють в холах, офісах, на аварійних виходах або в коридорах, адже вони можуть витримати нагрівання протягом 60 хвилин. Самі протипожежні двері виготовляють з алюмінію і сталі з вогнетривким наповнювачем. 

Перед тим як замовити двері, визначитеся з способом відкривання і розмірами двері, потім дуже уважно огляньте вибрану вами двері, щоб оцінити її якість. Обміркуйте, наскільки гармонійно впишеться ця двері в загальний інтер’єр приміщення.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *