Види міжкімнатних дверей

реклама

Види міжкімнатних дверейМіжкімнатні двері використовуються всередині приміщень. Вони, як випливає з назви, з’єднують між собою кімнати в квартирі або будинку. Можна назвати 2 найбільш важливих вимоги, що пред’являються до них: дизайн і надійність експлуатації. Вибір конкретного типу і моделі залежить значною мірою від особистих уподобань господарів. Комусь подобаються дерев’яні міжкімнатні двері, людям молодші здадуться цікавими більш сучасні варіанти. У будь-якому випадку вони повинні вписуватися в обраний стиль інтер’єру.

Незважаючи на всі зростаючу популярність сучасних стилів, дерев’яні міжкімнатні двері користуються найбільшою популярністю. І вибір конкретної моделі визначається в першу чергу фінансовими можливостями. Серед наявних в даний момент категорій слід відзначити найбільш дорогі міжкімнатні двері з масиву. Даний варіант використовується при дорогих і елітних видах ремонту. Масив означає класичне цільне дерево.

реклама

Якщо потрібні недорогі міжкімнатні двері, то найбільш популярним типом є шпоновані двері. Попросту кажучи, це вироби, які складаються не з цілісної дерев’яної дошки, а з набору дерев’яних елементів. Шпонування застосовується для того, щоб зовні вони не відрізнялися від дверей з масиву дерева і щоб вони не бруднилися і легко милися.

Надійність експлуатації залежить в основному від якості установки і від застосовуваної фурнітури. Для їх встановлення слід вибирати досвідчених майстрів. Обов’язкова вимога — вони повинні мати досвід установки міжкімнатних дверей. Робота ця досить кропітка, вимагає особливої акуратності і точності. Наприклад, майстер повинен врахувати можливе розширення піни, зміна геометричних розмірів дверей в різний час року. Врізка фурнітури повинна проводитися з точністю до десятих часток міліметра. Описати всі деталі процесу досить складно. Загалом, робота не для новачків.

В останні роки все більшою популярністю користуються міжкімнатні розсувні двері. Особливий інтерес вони представляють для власників малогабаритних квартир, так як дозволяють економити простір. Раніше вони використовувалися рідко через недостатню надійність, але завдяки застосуванню сучасних технологій сьогодні це безпрограшний варіант. Вони практично не поступаються по надійності і довговічності звичайним моделям.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *