Вікна ПВХ

реклама

Вікна ПВХКоли ви купуєте квартиру на вторинному ринку або довго живете в своїй квартирі, то рано чи пізно доводиться робити ремонт. З чого почати? Все залежить від того, якого рівня ремонт ви хочете зробити. Якщо це дійсно хороший капітальний ремонт, то готуйте викласти не менше 8000 $.

реклама

Для початку вам необхідно поставити пластикові вікна — вони краще тримають тепло в будинку і виглядають краще, ніж дерев’яні. Обдзвоніть якомога більше фірм, що займаються установкою вікон — ціни можу відрізнятися в рази. Це залежить від багатьох факторів — фірма-виробник (німецькі rehau зазвичай дорожче інших), а також від того розкрученого фірми. Витрати на рекламу покриваються з вашої кишені. Найбільш прийнятний варіант за співвідношенням ціна / якість — невеликі фірми, але які довго перебувають на ринку (не менше 3 років). Раджу профілю VEKA вони недорогі і при цьому якісні. 

Можлива така ситуація, коли після установки вікон на них почне накопичуватися конденсат, особливо взимку, в морози. Це означає, що у вашій квартирі погана вентиляція, необхідно її прочистити. Не купуйте пластикові лиштви, краще зробіть їх під штукатурку або гіпсокартон. Коли будете вибирати вікно на кухню, беріть вікно з заглушкою, тобто яке відкривається з одного боку — воно на 30% дешевше, а функціональність буде така ж, і мити його повністю ви зможете. До зали беріть вікно, розділене на 3 частини, 2 крайніх відкриваються. Не беріть вікно з 2х великих частин, воно дешевше, проте його відкривати не можна, так як стулки важкі і вікно швидко просяде. У всіх пластикових вікнах є режим мікропровітрювання. Для цього треба опустити ручку вікна на 5-10 градусів вниз тоді вікно трохи — трохи прочиниться. Намагайтеся брати вікна в розстрочку — так ви зможете диктувати свої умови, якщо вам щось не сподобається — фірма буде усувати недоробки за свій рахунок.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *