Вхідні двері по Фен Шуй

реклама

Вхідні двері по Фен ШуйВхідні двері — це дуже важливий елемент вашого будинку, так як саме через неї в житло входить і виходить енергія Ци. Ідеальним по фен шуй облаштуванням будинку полягає в тому, що Ци накопичується біля входу і ті, хто входить в будинок, поширюють її по всіх приміщеннях. Якщо на вхід у вашу квартиру спрямовані Небезпечні стрілки, нейтралізуйте їх, повісивши над дверима зовні будинку дзеркало круглої або восьмикутної форми.

Передпокій призначена для того, щоб накопичувати в собі Ци, яка потім повинна поширюватися по всьому будинку, і для того, щоб охоронити житло від Ша — розсіяти її або затримати. Саме тому будь-яка передпокій повинна бути світлою і чистою, так як Ци не зможе вільно циркулювати в брудних місцях, а також серед ящиків, заповнених непотрібними і рідко використовуваними речами. 

Тому обов’язково розберіть всі свої речі і позбудьтеся від непотрібних предметів. Зробіть це, і ви самі відчуєте, наскільки легше і приємніше, вам стало знаходитися у вашій квартирі. Цілком можливо, що змінюватися на краще і оточуючі вас обставини. 

Якщо ви вирішите зробити в передпокої косметичний ремонт, то вибирайте для стін світлий пастельний відтінок. Однак не забудьте і про те, що якщо правила фен шуй йдуть в розріз з вашими смаковими уподобаннями, оформіть інтер’єр так, як вважаєте за потрібне. Це пов’язано з тим, що якщо який-небудь предмет, нехай і повністю відповідний фен шуй, викличе у вас неприязнь, ви здатні самі стати джерелом несприятливої Ша. 

Близько вхідних дверей необхідно розташувати дзеркало, висота якого повинна бути достатня для того, щоб у ньому помістився кожен член вашої родини, без «обрізання» йому ніг або — ще гірше — голови. Також можна прикрасити передпокій великим живою рослиною в естетичному горщику. 

реклама

Світло в передпокої має бути яскравим, але не сліпучим. Особливо добре в передпокої виглядають люстри з кришталю, в кристалах яких буде переливатися і грати світло. 

Освітлення можна облаштувати і за допомогою невеликих лампочок, вмонтованих в натяжна стеля . 

Стеля не повинен складатися з декількох рівнів. Це створить перешкоди для вільного перебігу Ци. Якщо позбутися балок і різних по висоті ділянок стелі неможливо, нейтралізуйте їх вплив за допомогою бамбукової флейти, підвішеній до стелі під кутом 30 градусів. 

Лампи в передпокої повинні бути розташовані так, щоб у ньому був висвітлений кожен кут. Тоді Ци зможе безперешкодно проникнути в будь містечко приміщення. Особливо значимо приміщення безпосередньо напроти самої вхідних дверей, так як напівтемрява біля входу може відлякати Ци, а яскраве світло — залучити. 

Для створення в передпокої затишку, постеліть там килимок. 

Дуже несприятливо на житло впливає розташування вхідних дверей навпроти туалету, ванної кімнати або спальні. Тому необхідно зробити ці приміщення як можна більш непомітними для вхідних людей. Зробити це можна, повісивши на дверях у ці приміщення невеликі круглі дзеркала на рівні людського зросту, а також пофарбувавши їх в один колір зі стінами або шпалерами. Також можна використовувати прямокутні картини з перспективними пейзажами. Заховати двері можна і за допомогою фіранок з бусинок або бамбука. Особливо добре для цього підходить бамбук, який символізує в фен шуй сильного чоловіка. Під дверима можна помістити музику вітру з порожнистими трубками, кількість яких має дорівнювати семи, восьми чи дев’яти. 

Облаштовуючи свій будинок, згідно з принципами фен шуй, пам’ятайте, що, перш за все, житло повинне побут затишним і комфортабельним для вас, тому зверніть на це особливу увагу.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *