Вхідні двері

реклама

Вхідні дверіВхідні двері є значною перепоною для будь-якого, навіть досвідченого посягателя на чуже імущество.Большое вплив тут надає національне сприйняття входу в будинок як міцного заслону від будь-якого можливого вторгнення: будь то лихий чоловік або лютий мороз. Споконвіку на Русі в будинках ставили масивні дубові двері з кованими петлями і величезними засувами.

Природно, сучасна вхідні двері виглядає абсолютно по-іншому, та й конструкція у неї інша. З дверима старовинних конструкцій її об’єднує тільки одне — вона як і раніше є вірною захистом. Сьогодні це вже потужна коробка у формі прямокутника зі сталевої труби, зміцнена внутрішніми ребрами. Поверх каркаса сучасної конструкції приварено кілька сталевих листів товщиною до 2-3 мм. Сучасна двері анітрохи не поступається по своїй міцності своїм древнім «братам».

Двері неможливо зняти з петель. Цьому перешкоджають спеціальні штирі, встановлені на петлях. Такі двері не боїться протягів. Між листами обшивки і по її периметру укладається спеціальний утеплювач, чудово справляється з напором холоду. Завдяки стійкому до злому, підбору ключів і перепілки рігелейзамку металеві двері київ стають ще більш неприступними.

реклама

Як не парадоксально, але сучасні двері з сталі можуть бути гарні і підійти до будь-якого інтер’єру. Це можливо завдяки різним варіантам обшивки. В якості самого недорогого матеріалу використовується шкірозамінник. Настільки ж дешева і плівка «Фолія». Дорожче обійдеться ламінат, але при цьому він буде значно стійкішою до пошкоджень, та й виглядати він буде шляхетніше. Цей вид обшивки дуже популярний у власників домашніх вихованців з остримікогтямі. Ті, хто має зайві гроші, вибирають дерев’яну обшивку. Такий варіант забезпечує і красу, ііндівідуальность, і довговічність.

Власники приватних будинків воліють такі покриття, які будуть стійкі до впливу навколишнього середовища. До них відносяться порошкові емалі та порошкові напилення. А якщо до такого оформлення додати ще художню ковку, то вийде двері, про яку не міг мріяти навіть середньовічний цар.

Вибираючи вхідні двері, перевагу слід віддавати дверей вітчизняного виробництва. Звичайно, можна поставити двері китайського виробництва, заощадивши на покупці певну суму. Але слід пам’ятати, що товщина металевого листа в такій дверей складає 0,5 мм. Будь-який «спеціаліст» зможе розкрити її звичайним консервним ножем всього за дві хвилини, після чого ви навряд чи її зможете відремонтувати і змушені будете купити нову дверь.Прі виборі дверей не слід скупитися, якщо ви хочете, щоб ваше майно залишилося в цілості.

Проходить час, але вхідні двері продовжують захищати вхід в квартири і будинки, оберігаючи спокій, щастя і нажите майно господарів. Але при цьому разом з технологічним прогресом вони стають совершенней і вишуканіші.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *