Водостічні системи покрівлі

реклама

Водостічні системи покрівліДерев’яний будинок зводиться досить швидко. Оком не встигнете моргнути, а він вже під дахом. Але не все так легко і райдужно, як здається на перший погляд. Головний ворог дерев’яного будинку-вода. Вона просочується в тріщинки, біжить по стінах і невблаганно руйнує дерев’яний будинок, псує його зовнішній вигляд. Щоб такого не сталося, необхідно застосовувати розчини для волого-біо-захисту дерева, мати грамотний проект даху з широкими карнизами і, звичайно ж, водостічну систему.

Не можна відкладати «на потім» організацію водостоку, тим більше на дерев’яному будинку. Адже згаяний час не повернеш. При сучасній доступності матеріалів і виробів, широкому асортименті відсотків, можна підібрати систему водовідведення як для старого, так і для нового будинку.

Бляшані або оцинковані водостоки мають безліч недоліків, вони можуть корродировать з часом, їх потрібно звільняти від льоду в зимовий час, що досить незручно і може привести до псування жолобів. Водостоки ПВХ звільнені від цих недоліків, але дуже негативно реагують на різкий перепад температур, що характерно для нашої природного смуги.

Вдалим сучасним симбіозом можна вважати металеві водостоки з покриттям з ПВХ.

реклама

Мідні водостоки не схильні до корозії, але втрачають свій первісний блиск, покриваючись з роками патиною, що їх анітрохи не псує, а навпаки — додає респектабельність. Такий варіант водостоку цілком може підійти дерев’яному будинку, накритого натуральної або мідної черепицею.

Сучасні виробники водостічних систем надають покупцеві право вибирати форму жолоба (вона може бути квадратної, напівкруглої ітрапецієподібної, що дуже вдало виглядає в поєднанні з рубаним будинком), також, залежно від площі водозбору визначається діаметр елементів водостічної системи. Ринви кріпляться на карнизах за допомогою кронштейнів, мають ухил у бік воронок, які в свою чергу йдуть у труби, який і відводять воду від цоколя за допомогою коліна ..

Виробників на ринку водостічних систем покрівлі безліч. Як вітчизняних, так і закордонних. Вибір виробника можна засновувати на улюбленому матеріалі і вартості.

Для ефективної роботи водостічної системи необхідний точний розрахунок. У ньому враховується конфігурація даху, розташування вікон і дверей, а так само естетичний фактор. Найкраще це довірити професіоналові.

Вкрай уважно в процесі експлуатації потрібно стежити за чистотою труб, своєчасно видаляти лід і сміття, інакше велика ймовірність руйнування водостічної системи. А підігрів ринв може позбавити Вас від утворення бурульок.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *