Встановлення пластикових вікон

реклама

Встановлення пластикових віконПовертаючись після роботи осіннім вечором в холодну квартиру зі старими дерев’яними вікнами двадцятирічної давності, так і хочеться скоріше замінити їх на нові пластикові, що відрізняються більшою довговічністю, практичністю, видатними теплоізоляційними властивостями і естетично привабливим зовнішнім виглядом. Установка пластикового вікна займає кілька годин.

Хоча з вигляду встановлення пластикових вікон не представляє з себе нічого складного, в цій справі ніяк не обійтися без допомоги фахівців. Вибираючи пластикове вікно, не прагнете економити, вибираючи однокамерні варіанти, оскільки вони абсолютно не підходять для кліматичних умов нашої країни і не в змозі захистити власника від зимової холоднечі. При вимірі виїхав до вас додому фахівець повинен звертати увагу не тільки на розміри віконного отвору, але і на матеріали стін будівлі і показники кривизни прорізів. 

Як правило, вікна міняють на нові під час проведення серйозного ремонту всієї квартири. Це робиться для того, щоб не проводити капітальне прибирання двічі. Але якщо великий ремонт в недалекому майбутньому не передбачається, в такому випадку звільніть прохід до вікон від перешкод і взагалі приберіть все зайве з кімнати для того, щоб забезпечити монтажникам більше простору для маневрів. Розстелите на підлозі поліетиленову плівку або старі газети, а також укрийте меблі та техніку. 

реклама

Встановлення пластикових вікон завжди починається з демонтажу старих віконних конструкцій. Після чого віконні прорізи очищаються за допомогою віника або щітки від бруду і пилу. Віконний блок монтується за рівнем з тимчасовим фіксуванням клинами в отворі. Вікно кріпиться анкерними болтами, потужними шурупами і монтажними пластинами по всьому його периметру. Відхилення віконної коробки по горизонталі або вертикалі не повинно перевищувати півтора міліметрів на метр довжини конструкції. 

Після того, як попередній монтаж віконної коробки зроблений, вона надійно кріпиться до віконного отвору. Ширина монтажного при цьому зазору повинна складати не менше двох з половиною і не більше чотирьох сантиметрів. При занадто маленькому монтажному зазорі суворою зимою вікно може промерзнути. Після того, як конструкція остаточно зафіксована, необхідно прибрати настановні клини, перевірити герметичність монтажного шва і вставити у віконний блок склопакети. 

За допомогою монтажної піни заповнюється зазор між вікном і віконним отвором. Внутрішній шар шва закривається пароізоляційної стрічкою, зовнішній — ізоляційної саморозширного стрічкою. Після установки вікна проводиться монтаж водовідливу. Під водовідливом розташовуються гасителі — спеціальні прокладки, службовці для гасіння шуму дощу. Якщо пластикове вікно буде виходити на балкон, відлив можна не використовувати, замінивши його підвіконням. 

Елементи оздоблення пластикового вікна, наприклад, підвіконня і укоси, встановлюються лише після висихання монтажної піни. Підвіконня повинен щільно примикати до вікна і монтуватися на пінний утеплювач. Після чого залишається тільки навісити стулки, переконатися в їх працездатності, перевірити якість виконаних робіт і прибрати захисну плівку з профілю. Якщо її не зняти, то під дією сонячних променів вона приклеїться до профілю, і згодом сліди від такої плівки нічим не змиються.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *