Встановлюємо ширму для ванни у ванній кімнаті

ширму для ванни

реклама

Таке явище, як ширма для ванної у ванній кімнаті наших співвітчизників зустрічається досить не часто, що саме по собі прикро, так цей невигадливий предмет інтер’єру може запросто вирішити саму злободенну проблему квартир радянської забудови.

реклама

Що ж представляє із себе ширма? Це компактна і легка перегородка, виготовлена, як правило, зі скла або пластику. Зустрічаються також плетені варіанти, але то, наскільки доречно використання будь-яких плетених предметів у вічно перенасиченому вологою приміщенні — це спірне питання. Спочатку вони призначені для зонування простору в будь-якому приміщенні квартири, але сумні реалії наших типових квартир, значною мірою сприяло тому, що ширми оселилися і в ванних кімнатах з сучасним інтер’єром .

Йдеться, зрозуміло, про суміжному санвузлі. Як часто траплялося, що коштувало вам розслабитися в теплій ванні, комусь негайно необхідно було відвідати туалет. Установка ширми для ванної у ванній кімнаті запросто вирішує цю проблему, відокремлюючи туалет від ванни і надаючи кожному члену сім’ї повну свободу дій.
Найбільш популярним типом таких конструкцій, завдяки зручності експлуатації залишаються ширми-гармошки. Вони складаються з декількох з’єднаних петлями секцій. Це дозволяє надати такий ширмі абсолютно будь-яку форму і вписати її в будь-який простір. Залежно від необхідної конфігурації ви можете розставити ширму у всю довжину або скласти, створюючи конструкцію з двох і більше стінок, якій легко можна обгородити кут. Чим більше секцій нараховує ширма, тим більше форм вона здатна прийняти і, як правило, тим вона довша.
Єдиним істотним мінусом таких конструкцій є їх недовговічність. Виробники, намагаючись зробити ширму легкої, схильні діяти на шкоду міцності матеріалів, з яких вона виготовляється.Тому такі ширми часто вкрай вразливі до будь-яких механічних впливів, а сама їх форма обумовлює їх крайню нестійкість і при падінні ширма може легко зламатися і не підлягати відновленню.
Хоча ціна таких виробів повністю виправдовує їх якість, і робить можливим заміну вироби в будь-який момент, а широке розмаїття дизайну і модифікація допоможе вам знайти модель, яка ідеально підійде для інтер’єру вашої ванної кімнати.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *