Вибір сталевих дверей

реклама

Вибір сталевих дверейНадійним захистом вашого житла від непередбачених «гостей» та інших несподіваних неприємностей може стати сталеві двері. На сьогоднішній день існує безліч варіантів дверей — асортимент, який пропонують ринки і будівельні магазини, досить великий. Спробуємо вникнути в це питання докладніше, для того щоб ви змогли підібрати для себе оптимальний варіант.

Конструкція стандартної, звичайної сталевої двері досить проста, вона складається з прямокутного каркаса, який зварений з профільної труби і укріплений внутрішніми ребрами жорсткості, закріпленим по двох сторонах каркаса сталевих листів і відповідної фурнітури — замки, петлі вічко. Підвішується двері в дверний отвір на петлях. Товщина листів може бути різною — більш товсті листи, природно, вважаються більш надійними і міцними, але і ціна на них набагато вище. Врахуйте це перед тим, як вибрати сталеві двері. 

реклама

Порожнина між сталевими листами зазвичай заповнюється яких-небудь теплоізоляційним матеріалом, що забезпечує надійний захист від холоду і шуму, але може залишатися порожньою. Лицьову сторону дверей зазвичай обробляють різними матеріалами. Найбільш доступними за ціною є шкірозамінник, декоративні покриття або нітроемаль, шаром якої покривається зовнішня сторона. Сторона двері, що виходить прямо на вулицю, обробляється пластиковими панелями, а ту, яка виходить в квартиру, можна прикрасити обробкою з натурального дерева, що свідчитиме про хороше достатку господарів помешкання, а також шпоном або панелями МДФ. 

Тепер зупинимося на найважливішому аксесуарі сталевих дверей — на замку. Двері більш стійка до зломів, якщо обладнана складними і якісними замками. Такі замки повинні безвідмовно функціонувати, бути надійними і міцними. Як визначити якість замку? Хороший замок не видає при отмикання скреготу і скрипів, він вільно, без затримок відкривається своїм рідним ключем. 

Замки, використовувані для сталевих дверей, зазвичай бувають двох типів: сувальдні і циліндрові замки. Тому, перед тим як вибрати сталеві двері, визначитеся, яким замком вона повинна бути обладнана для вашої зручності. Сувальдні замки оснащені сувальднимі пластинами, які призначені для блокування замка і утворюють його кодову частину. У циліндрових замках зусилля від повороту ключа передається від циліндра на ригелі, які, у свою чергу, надійно фіксуються. 

На що слід звернути увагу, якщо ви зібралися купувати сталеві двері: 

  • Перш за все, детально розпитайте продавця, наскільки двері, яку ви зібралися придбати, міцна, чи добре вона буде виконувати захисні функції, наскільки вона схильна до механічних впливів; 
  • З’ясуйте стан замків — наскільки вони стійкі до злому, також на кількість замків — бажано мати можливість для встановлення двох замків різних типів; 
  • На рівень пожежної безпеки дверей, її звуко-і теплоізоляцію; 
  • На конструкцію очка і можливість встановити відеоспостереження; 
  • На обробку дверей, адже вона повинна подобатися вам, вашим домашнім і відповідати інтер’єру житла; 
  • На наявність гарантійного обслуговування.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *