Вибираємо басейн

реклама

басейнМрієте мати басейн у себе в заміському будинку або на дачі? Тоді дана стаття може бути Вам цікава. За типом розрізняють такі басейни, як надувні, каркасні (збірно-розбірні), стаціонарні та готові переносні ванни. Залежно від виду системи фільтрації розрізняють скіммерние і переливні басейни. Залежно від виду обробки басейни можуть бути плівкові, плиткові, поліпропіленові, мозаїчні, склопластиковіПо використанню: приватні та громадські.

 

Надувний басейн

Найшвидший, простий і недорогий спосіб втілити свою мрію в реальність. Такий вид басейну являє собою посилену плівку ПВХ, у вигляді мішка який армований поліестерової сіткою. Зібрати такий басейн можна всього за годину. Термін служби залежатиме від інтенсивності експлуатації — від місяця до 5 років.

Цей варіант підійде для дітей. Варто пам’ятати, що в ньому доведеться міняти воду, підкачувати повітря, експлуатувати дуже дбайливо, розташовувати в такому місці, щоб у разі пошкодження плівки, вода не завдала великого збитку.

 

Каркасний (збірно-розбірний) басейн

реклама

Стінки басейну являють собою сталевий лист металу з декількома захисними покриттями. Гідроізоляцією служить чашковий пакет з плівки ПВХ.

Зібрати такий басейн можна протягом дня. Каркасні басейни можуть бути сезонного або морозостійкого типу.

Каркасний басейн (особливо морозостійкого типу) вже схожий на повноцінний басейн, але його установка не вимагає рити котлован, займатися бетонними роботами і витрачати великі гроші. Такий басейн має міцну і естетичну конструкцію, а також якісну систему фільтрації. Користуватися каркасним басейном можуть і діти, і дорослі.

 

Стаціонарний басейн

Даний вид басейнів — самий грунтовний. Виготовляються такі басейни із залізобетону, а обробка може бути найрізноманітнішою. Встановити стаціонарний басейн можна не лише на вулиці, але і в приміщенні. Дані басейни можуть бути різних форм і розмірів. Стаціонарний басейн можна укомплектувати підсвічуванням, протитечією, гідромасажем, водоспадом, гейзером і т.д.

Стаціонарний басейн — надійний і довговічний. Єдиним істотним недоліком є його ціна, але заради своєї мрії варто витратитися!

реклама

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *