Вибираємо фундамент під каркасний будинок

Вибираємо фундамент під каркасний будинок

Каркасні будинки вперше з’явилися в тих країнах, де грунт постійно зміщується або часто бувають землетрус.

Придумали їх не прості люди, а інженери яким була поставлена ​​задача придумати нову конструкцію будинку. Конструкція, яка б змогла витримати будь-які природні катаклізми, в тому числі і землетрусу.

У нашій країні будувати такі споруди почали зовсім недавно, в основному їх ми з вами можемо зустріти в районах, які близько розташовані до води і де грунт не стабільна.

Наприклад людині сподобалася якась місцевість, але звести там будиночок він не може, так як він у нього простоїть на цьому місці максимум року п’ять, а потім піде під землю або розвалиться. Ось в такому випадку йому потрібно побудувати каркасний будинок і тоді ніяких проблем найближчим сто років з будинком не виникне.

Сьогодні будують каркасні будинки, вони популярні не тільки через те, що дуже міцні і здатні витримати будь-яке навантаження, але і через низьку вартості. Наприклад одноповерховий котедж вам обійдеться приблизно в один мільйон рублів, це дуже дешево, коли за брусові просять п’ять мільйонів.

Побудувати таку споруду не складно, перш ніж приступити до роботи спочатку фахівці рекомендують вибрати підставу для майбутньої споруди.

Для каркасного будинку підходить тільки два типи фундаменту, це:

  • стрічковий;
  • гвинтовий.

Стрічковий виготовляється таким чином, риють траншею глибиною в півметра і в неї встановлюється арматурний дріт товщиною в п’ять міліметрів. Потім траншея заливається розчином з цементу і піску. В процесі виготовлення розчину будьте дуже уважні, намагайтеся щоб розчин вийшов густим і цементу в ньому було дуже багато. Якщо його буде мало, то в майбутньому фундамент трісне.

Гвинтовий не вимагає ніякої траншеї. Вам достатньо придбати гвинтові палі і спеціальне обладнання, яке допоможе їх закручувати в грунт.

То який же фундамент найбільш підходить для каркасного будинку?

Природно на гвинтових палях, по-перше вони дуже дешеві і по-друге вам не доведеться цілий місяць чекати поки затвердіє розчин.

На цьому поки все, якщо з’являться питання, обов’язково їх задавайте.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.