Вибираємо корпусні меблі для дому

Вибираємо корпусні меблі для дому

реклама

Ми купуємо меблі в надії, що вона прослужить довго і навіть з роками не втратить свій новий вид, але при виборі лише звертаємо увагу на її вартість, а тим з якого матеріалу виготовлена ​​навіть не цікавимося, а хоча варто було б.

Сьогодні даний тип продукції випускає в нашій країні понад 5000 компаній, ми не можемо сказати, що у тій чи іншій компанії меблі низької якості.

У всіх виробників є і якісні і низькоякісні так як дорогі моделі (з деревини) не кожному по кишені. Ціна вирішує все і якість і довговічність виробу.

Наприклад сьогодні подібну продукцію виготовляють з таких популярних матеріалів як:

  • деревина;
  • деревно-стружкові плити;
  • пластик.

Ми всі знаємо, що чиста деревина володіє чудовими властивостями, вона міцна і екологічно чиста. Завдяки цим властивостям вона і знайшла застосування в меблевій індустрії, з неї роблять практично всі і корпус шаф, полки і двері.

реклама

Моделі, виготовлені з деревини можуть прослужити близько 50 років і при цьому вони свій новий вид починають втрачати лише до 20 року використання. Наприклад меблева фабрика Darvis пропонує меблі, виготовлену саме з цього матеріалу, але на відміну від інших за доступною ціною.

Деревно-стружкові плити теж досить-таки популярна, але з неї виготовляють більш дешеву продукцію, доступну кожному, незалежно від того наскільки великий у нього гаманець. Ми не можемо сказати, що продукція з ДСП погана, вона в принципі нормальна, завжди красива і стильна, але при неправильній експлуатації вона дуже швидко свої властивості.

Наприклад ви проллєте на її поверхню воду, а потім в перебігу декількох днів її не будете витирати і тоді верхній шар матеріалу просто-напросто відклеїтися.

Що стосується пластику, то з нього меблі роблять рідко так як не особливо затребувана. Зовні пластикові меблі виглядає не дуже то вже й привабливо і до того ж швидко ламається.

Хочеться сказати наостанок те, що меблі варто брати дорожчу, все одно дешева довго не протримається і доведеться знову йти в магазин і купувати нову. Грошей таким чином ви витратите куди більше.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *