Вибираємо шпалери для стін. Поради від професіоналів

Вибираємо шпалери для стін. Поради від професіоналів

реклама

Шпалери це унікальне у своєму роді покриття для стін, яке може перетворити будь-яке приміщення. Вони сьогодні виготовляються не тільки з паперу, але і з інших матеріалів. Наприклад в останні роки великою популярністю користуються шпалери вінілові на флізелін , так як вони виглядають більш красиво і до того мають великий термін служби.

А паперові максимум можуть прослужити років зо три, після закінчення трьох років вони починають мутнеть і вицвітати. Але тут є і зворотна сторона, наприклад за рулон паперових в магазині просять всього 100 грн, а за один рулон вінілових близько 300 грн.

Так що, не економимо і вибираємо вінілові.

Крім матеріалу, при виборі також рекомендується звертати увагу і на інші речі, наприклад такі як:

  • ширина і довжина полотна;
  • наявність захисної плівки;
  • колір.

реклама

Ширина полотна може бути і пів метра, так один метр. Якщо ви хочете якомога швидше обклеїти стіни, то варто купувати шпалери метрової ширини. Також особливу увагу потрібно звернути довжині полотна, тут якихось точних або стандартних цифр немає, але в основному зустрічаються рулони з 10, 15 і 25 метрами полотна. Хтось каже, що бувають і 50 метрові, але швидше за все вони не російського виробництва.

По суті чим більше довжина шпалер в рулоні тим краще, менше відходів буде.

Вінілові в процесі виготовлення покриваються поліетиленовою плівкою, яка захищає лицьову сторону від вологи і бруду. Наприклад якщо на полотно потрапить варення, то досить протерти поверхню мокрою ганчіркою і плями не буде.

Є й ті, які такої плівки не мають, тому при виборі будьте уважні.

Що стосується кольору, то тут нічого складного немає. Вибираєте шпалери того кольору, якого вам подобаються, але не помиліться. Якщо наприклад, в кімнаті переважає білий колір, то настінне покриття повинне бути зеленим, але не в якому разі коричневим.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *