Види обробки стелі

Види обробки стелі

реклама

Привіт, якщо ви вирішили перетворити ваш стелю, то вам обов’язково потрібно встановити натяжна стеля. Детально про це розповідати думаю не варто, багато хто з вас напевно вже бачили такі стелі і знаєте як красиво вони виглядають, тому якщо у вас достатньо грошей, то краще встановити їх.

У разі якщо грошей мало, то доведеться придивитися до інших видів обробки стелі, їх речі на даний момент існує не мало. Наприклад можна купити тонку плитку з пінопласту, спеціальні шпалери або крейда.

Плитка з пінопласту являє собою досить-таки тонкий матеріал, який може мати на лицьовій стороні різні візерунки. В основному її товщина не перевищує 5 міліметрів, вона до речі буває двох типів — миюча і не миюча. Природно та, яку можна мити коштує дорожче, але по довговічності така дуже швидко відпадає, хоча хтось у цьому звинувачує неправильно підібраний клей.

реклама

Не в жодному разі не можна використовувати клей ПВА, на думку фахівців для пінопласту самим хорошим клеєм є Титан і Peno Glue.

Існують ще й спеціальні шпалери, вони в основному бувають білого кольору і не мають будь-яких малюнків. Можуть на поверхні присутні різні візерунки, але вони не особливо помітні для людського ока. Клеять їх за допомогою ПВА клею, але перш ніж приступити до роботи, рекомендує стелю помити, тобто видалити вапняний шар. Якщо це не зробити, то через деякий час паперове полотно може відклеїтися і тоді відновлювати все буде набагато складніше.

Стеля можна відбілити за допомогою крейди, на це ви витратите максимум рублів сто, але точно не двісті. Раніше, ще років двадцять тому практично у всіх квартирах стелі були вибілені і приміщення виглядало досить красиво. Так що, краще не витрачати гроші на дорогі види обробки.

Якщо з’являться якісь питання, пишіть.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *