Види сталевих дверей

реклама

Види сталевих дверейДвері оточують нас з усіх сторін — цей факт не вимагає підтверджень. За зовнішнім виглядом дверей ми судимо про господаря квартири або будинку, або про стан справ підприємства, з яким маємо бажання співпрацювати в тому чи іншому відношенні. Те, як виглядає власна вхідні двері , не кажучи вже про міжкімнатних, турбує будь-якої людини, особливо якщо у сусіда виріб за останньою модою. Вибір дверей — справа непроста: серед різноманіття складних, дерев’яних, обертових, склопластикових, орних, металевих, розсувних та профільних, необхідно знайти той єдиний зразок, який буде подобатися всім членам родини. При цьому необхідно враховувати властивості матеріалу, з якого зроблена дверна конструкція.

реклама

Двері з деревини є самим звичним і древніми. Найміцнішим з усіх порід визнаний дуб. Дубові двері раніше вважалася символом благополуччя і розкоші. Зараз нарівні з дубом використовують червоне дерево, бук, вишню. Досі дверні вироби з масиву можуть дозволити собі небагато. Сам по собі цей матеріал екологічно чистий і міцний, але, на жаль, схильний до впливу несприятливих погодних умов, біологічної псування і вогню. У порівнянні з дерев’яною, сталеві двері має низку переваг: їй не страшні мікроорганізми, волога і сонячне світло, вона більш міцна і надійна, сталь не боїться вогню і зовнішніх силових впливів, і вона більш зносостійка. Склопластикові вироби застосовуються як балконні або встановлюються в торгово-офісних будівлях. Добре зберігають тепло і мають звукоізоляційні властивості. 

Враховуючи те, що більшість населення живе в малогабаритних квартирах і мешканці прагнуть максимально економити вільний простір, кілька років тому виробники почали пропонувати розсувні (як у шафах-купе ) і складні дверні конструкції для загороджування проходів в кімнати та кухні. Городяни швидко звикли до нової і незвичайної конфігурації і стали насолоджуватися простотою і зручністю використання таких дверей. Ідею запозичили власники великих магазинів і офісних будівель, які замість орних дверей стали використовувати обертові і з розсувним механізмом. 

Звичайно, спочатку ринок став пропонувати товар вітчизняного виробництва і до деякої пори він задовольняв попит недосвідченого споживача. Але після того як зарубіжні виробники представили свої вироби, наприклад, сталеві двері форпост, люди відразу відчули різницю в якості. Але подібна ситуація тривала не довго, вітчизняні компанії закупили технології та обладнання зробили російському покупцеві пропозицію, від якої більшість не стала відмовлятися: гідну якість за прийнятними цінами. Імпортна двері могли конкурувати тільки в області обробки і дизайну, а в іншому практично нічим не відрізнялася. В даний час тим, хто вирішить поміняти міжкімнатні двері або поставити нову сталеву двері, доведеться грунтовно попрацювати в хорошому сенсі цього слова, щоб відрізнити виріб російського виробника від закордонного.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *