Виробництво стрічкового фундаменту. Етапи

Виробництво стрічкового фундаменту. Етапи

реклама

Здрастуйте, протягом одного року ми вас, дорогі читачі ознайомили практично з усіма видами фундаментів і розповіли про особливості кожного з них.

Сьогодні з вами поговоримо про етапи виробництва стрічкового фундаменту і про те, чому цей тип фундаменту такий популярний в нашій з вами країні.

Отже, на думку експертів даний вид підстави для будинку є найбільш популярним і затребуваним так як його можна встановити навіть в такій місцевості, де рівень грунт дуже вологий і не щільний.

реклама

Багато людей вважають, що даний вид підстави дуже складно виготовити, але насправді це не так. Для виготовлення необхідно лише зробити неглибоку траншею, зробити металеву конструкцію з арматури і залити все це розчином з цементу і піску.

Але якщо немає часу на виготовлення, то стрічковий фундамент можна купити.

У нашій країні є безліч заводів, які займаються його виробництвом, тільки він йде у вигляді невеликих блоків. Давайте трохи нижче ми з вами розглянемо процес виробництва цих блоків, з яких потім збирається фундамент.

  1. насамперед в заводі, в спеціальний резервуар засипається цемент, пісок і гравій. Потім додають воду і все це гарненько перемішують. Цією справою займається потужне обладнання у вигляді величезного міксера;
  2. готовий розчин надходить по трубах в інше обладнання, яке розподіляє розчин по формам;
  3. в той час, в формах вже розташовується арматурна сітка, яка додасть блокам додаткову міцність;
  4. форми потім потрапляють в спеціальну піч, де при високій температурі почне випаровуватися волога і вміст форм затвердіє.

На цьому процес ізготавліванія закінчується, готові бетонні вироби після того як охолонуть, надійдуть на склад.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *