Як намалювати план кімнати?

план кімнати

План кімнати буває необхідний при переплануванні самої кімнати, при розстановці нової або перестановці старих меблів. Зараз існують різні комп’ютерні програми для складання плану квартири, але простіше зробити це звичайним способом – за допомогою олівця, лінійки і рулетки.

Вам знадобиться

  • Рулетка;
  • Звичайна і міліметровий папір;
  • Олівець і ластик;
  • Лінійка.

Інструкція

  1. Для початку накресліть приблизний план кімнати. Не обов’язково дотримуватися потрібні пропорції. Уявіть, що бачите кімнату зверху. Зобразіть її форму.
  2. Візьміть рулетку і виміряйте розміри кімнати. Результати вимірювання позначте на кресленні. Відзначте важливі деталі, такі як двері, вікна, радіатор. Відзначте розташування всіх електричних розеток, вимикача і світильника. Та область, яку займає двері при її відкритті, зазвичай зображується дугою.
  3. Далі виміряйте всі меблі, вікна та інші об’єкти. Їх розміри також перенесіть на попередній креслення. Їх висота вам не знадобиться, тому вимірюйте тільки довжину і ширину. Виміряйте висоту кімнати і обведіть в гурток біля креслення.
  4. Візьміть міліметровий папір і лінійку. Тепер потрібно намалювати рівний і акуратний план кімнати, щоб виконувати всі необхідні пропорції. Виберіть співвідношення розмірів реальних об’єктів з їх розмірами на кресленні. Зазвичай вибирають масштаб 1:20. Цього буде цілком достатньо. Розрахуйте розміри об’єктів на кресленні. Для цього їх реальний розмір в міліметрах розділіть на 20.
  5. На міліметрівці накресліть периметр кімнати за допомогою олівця і лінійки. Акуратно перенесіть зображення вікон, меблів, дверей і електричних розеток на папір. Не забувайте дотримуватися співвідношення розмірів. Дугу, яка зображує область відкриття дверей, можна намалювати за допомогою циркуля.
  6. Коли всі об’єкти перенесені на міліметрівку, ластиком приберіть всі зайві лінії і нерівності. Позначте висоту кімнати і використовуваний масштаб.

Зверніть увагу

Замість того щоб підписувати на кресленні об’єкти, можна винести їх позначення і підписати. Так само можна зробити і з числами. Кожен однотипний об’єкт позначається своїм числом, а оформити позначення можна в вигляді виноски.

Корисна порада

Підпишіть всі об’єкти і їх реальні розміри, щоб потім не гадати, що мається на увазі під кожним конкретним прямокутником.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.