Як покласти ламінат на нерівна підлога?

ламінат

реклама

Дивитися за тим, як роблять ремонт у вашому домі завжди цікаво, адже закінчення процесу чекаєш, як новорічного дива. Але ще цікавіше самому робити ремонт. Заодно поднаберетесь корисних навичок, наприклад, навчитеся викладати ламінат.

реклама

Заняття це нескладне, але рівно до тих пір, поки не зіткнешся з перепадом рівнів підлоги, а попросту — з нерівностями поверхні.

Інструкція

  1. Почати варто з того, що після вибору і покупки ламінату слід потримати його в приміщенні, де планується укладання, для того щоб він як би звик до навколишнього середовища (температурі, вологості) і прийняв свою остаточну форму (зберігати в упакованому вигляді до моменту настилу ).
  2. Наступним кроком (хоча можете спершу зробити і його) буде оцінка нерівності підлоги, на який буде проведена укладання.
  3. Якщо поверхня підлоги дерев’яна, необхідно зробити оцінку поверхні за допомогою будівельного рівня (на довжині до двох метрів допускаються перепади в кілька міліметрів). Досить рідко поверхню підлоги ідеальна і в разі якщо вона дерев’яна, за допомогою шліфувальної машинки намагаються прибрати ці нерівності. Ще варто перевірити підлогу на жорсткість — якщо він прогинається, то краще його замінити. При використанні листів ДСП з метою вирівняти поверхню, необхідно враховувати той факт, що утворюються пари формальдегіду будуть негативно впливати на здоров’я людей, що знаходяться в цьому приміщенні, а при попаданні на листи вологи на ньому можуть виникнути бульбашки, що також буде досить неприємно.
  4. У разі коли в приміщенні підлога бетонна і нерівний, необхідно робити стяжку. Попередньо доведеться здерти з підлоги лінолеум, паркет і інші матеріали до бетонної плити. Використовуючи суміш цементу або спеціальні суміші, що самовирівнюються, необхідно домогтися рівної поверхні, також встановивши горизонтальність за допомогою будівельного рівня.
  5. При укладанні ламінату на нерівну підлогу краще за все подбати про різні підкладках. Завдяки їм в приміщенні додасться додаткова шумоізоляція і опора для ламінату. При укладанні ламінату на нерівній поверхні першим покладеним шаром краще зробити водонепроникний шар зі спеціальних матеріалів.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *