Як правильно вибрати жалюзі?

реклама

Як вибрати жалюзіЯкщо вікна Вашої квартири звернені на південь, то сонце — досить частий гість у Вашому домі. Взимку це досить непогано, оскільки є додатковим джерелом тепла. А ось влітку це не зовсім приємно, в приміщенні стає занадто спекотно, і хочеться від нього якимось способом захиститися. Найкращим помічником у цьому для Вас стануть жалюзі. Потрібно тільки правильно їх підібрати.

Жалюзі бувають дерев’яні, пластикові, тканинні, металеві або з іншого матеріалу. І діляться вони на два основних типи: вертикальні та горизонтальні. Обидва види досить популярні для використання в житлових приміщеннях і використовуються в основному для захисту від надлишку сонячного світла і від цікавих глазтак-же як і маркізи подивитися варіанти можна тут . Для захисту від небажаних візитерів можна використовувати ролети або рулонні жалюзі. 

Перед покупкою потрібно переконатися, що обрані жалюзі бездоганно підійдуть до дизайну Вашого приміщення. Фактура і колір теж мають велике значення. Якщо кімната невелика, вікна маленькі — вибирайте жалюзі світлих відтінків. Це візуально збільшить і освітлить кімнату. Також візьміть до уваги, що темні відтінки ні в якому разі не підходять до дитячої. 

реклама

Якщо Ви обираєте жалюзі для кухні, тоді дуже важливо, щоб вони не вбирали вологу, не боялися спеки і легко чистилися. 

Наступним важливим моментом при купівлі жалюзі вважається їх довга. 

Залежно від типу, врахуйте, що горизонтальні не повинні «лежати» на підвіконні, а вертикальні жалюзі — не торкатися підлоги.

Необхідно враховувати також, в який бік буде відкриватися двері або вікно, і чи не будуть жалюзі постійно заважати при цьому. 

Потрібно все передбачити заздалегідь, щоб уникнути проблем у подальшому.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *