Як правильно доглядати за пластиковими вікнами

реклама

догляд за пластиковими вікнамиПрості поради по догляду, які допоможуть зберегти, на довгі роки функціональність і бездоганний зовнішній вигляд ваших вікон. Дотримуючись цих нехитрих рекомендації вікна прослужать вам не одне десятиліття, не вимагаючи ремонту і додаткових витрат.

 

Приміщення необхідно регулярно провітрювати 

Вікна з ПВХ -профілю є найменш примхливими у порівнянні з виготовленими з інших матерьялов.Високая герметичність в слідстві чого вікно практично не пропускає повітря в приміщення, сприяє скупченню вологи, в першу чергу на кухні, яка призводить до утворення конденсату і запітніння вікна. Оптимальний рівень вологості в житлових приміщеннях не повинен перевищувати-55%, регулярне провітрювання ефективно справляється з підвищеною вологістю і не вимагає великих зусиль і додаткових витрат. Так само можливо установка системи вентиляції або кондиціонера. Оберегти внутрішню поверхню склопакета від запотівання просто, достатньо не перекривати потоки теплого повітря надходять до скла від радіаторів опалення.

 

Догляд за рамою вікон із ПВХ профілю 

Мити і очищати раму необхідно спеціальними миючими засобами для догляду за
виробами з ПВХ, що не містять у своєму складі кислот, ацетону, абразивних частинок. Так само можна використовувати простий мильний розчин. При сильному забрудненні, миючі засіб наносять на серветку або м’яку ганчірку, а потім на раму. Після чого необхідно промити раму водою і просушити. При митті рами ні в якому разі не допускайте ударів по пластику і зайвого механічного впливу здатного привести до нанесення подряпин на поверхню рами.

 

Догляд за склом вікон ПВХ 

У міру забруднення скла, його миють для чого підійдуть будь-які побутові миючі засоби для миття скла.

реклама

 

Догляд за гумовими ущільнювачами 

Гумові елементи пластикових вікон проводяться з еластичних сучасних матеріалів. Проте з часом, віконний ущільнювач може втратити свою первинну еластичність, розтріскатися. У підсумку вікно втрачає герметичність, пропускає протяги і вологу. Для збереження еластичності, ущільнювач слід не рідше одного-двох разів на
рік очищати від бруду, використовуючи звичайний мильний розчин, після чого протирати насухо і ретельно змащувати спеціальними засобами на основі силікону.

 

Догляд за віконною ручкою 

У тому випадку, якщо віконна запірна ручка з часом розбовталася, рекомендується підняти декоративну планку знаходиться під ручкою, повернути планку з вертикального положення в горизонтальне потім затягнути гвинти. Ручка вікна знову зафіксована.

 

Водовідвід 

Водовідвід передбачений для виведення назовні скупчується усередині склопакета вологи і розташований в нижній частині рами вікна. Слід періодично перевіряти водовідвідні канали і за необхідності очищати від накопичилася в них бруду.

 

Догляд за фурнітурою 

У сучасних пластикових вікнах використовується високоякісна фурнітура. Для збільшення терміну експлуатації, необхідно не рідше одного-двох разів на рік змащувати рухомі складові частини маслом, до складу якого не входять кислоти і смоли можуть призвести до руйнування захисного шару від корозії.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *