Як правильно клеїти керамічну плитку на стіну?

Як правильно клеїти керамічну плитку на стіну?

реклама

Кілька років тому, всі ми клеїли керамічну плитку за допомогою звичайного розчину, приготованого з цементу і піску. А сьогодні для цієї мети ми використовуємо спеціальні клейові суміші, які на відміну від цементу дозволяють отримати більш якісний і надійний розчин.

Спробуйте згадати, плитка приклеєна за допомогою цементного розчину через кілька років відклеювалася і падала, особливо якщо це була ванна кімната, де постійно волого і мокро.

Що стосується спеціального клею, то тут справи йдуть трохи інакше, завдяки спеціальному складу, в якому присутня величезна кількість різних компонентів, виріб ваше ніколи не відклеїться.

реклама

Тому якщо ви вирішили зробити ремонт у ванній кімнаті і плануєте приклеїти керамічні плитки на стіну, то варто для цього купувати тільки спеціальні клейові суміші.

Розглянемо процес поклейки:

  • перш ніж приступити до роботи подумайте, впораєтеся ви самостійно, якщо немає то варто довірити цю справу компанії STATOM, яка вже 15 років займається обробкою офісів в Москві . Якщо вважаєте, що ця робота вам до снаги, то першим справу очистіть стіну від шпалер або фарби;
  • обробляємо поверхню за допомогою грунтовки, на марку звертати увагу не варто, підійде будь-яка;
  • готуємо розчин. Відкриваємо клейову суміш, наливаємо в відро трохи води і сипім туди достатню кількість суміші. Після того як гарненько розбавили, варто трохи почекати;
  • тепер починаємо клеїти плитки. Зверніть увагу на те, що обклеювати стіни потрібно з самого низу, а потім як укладіть перший ряд, переходите на другий;
  • після того як завершите обробку однієї зі стін, потрібно буде мокрою ганчіркою видалити залишки клею, які потрапили на лицьову частину плитки.

На цьому робота закінчується, якщо ж ви будете робити все так як написано в цій статті, то з роботою ви впораєтеся. Головне не забувайте видалити стару фарбу зі стіни.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *