Як правильно підготуватися до ремонту квартири?

Як правильно підготуватися до ремонту квартири?

реклама

Якщо ви хочете зробити ремонт у своїй квартирі, то ви повинні розуміти, що це дуже відповідальне і клопітка справа. Для того щоб мінімізувати клопоти, квартиру до ремонту необхідно підготувати.

Напевно кожен з вас розуміє, що клеїти шпалери в кімнаті, в якій є купа меблів і побутової техніки практично не можливо, все це буде заважати і до того ж забрудниться клеєм.

Тому щоб ніщо не відволікало вас і не заважало роботі, необхідно перш за все всі винести, тобто повинна залишитися гола кімната.

Адже не дарма багато компаній, які займаються ремонтом квартир в Новосибірську , в першу чергу просять господарів звільнити приміщення від усього, що там є.

Крім цього вам необхідно ще сходити в місцевий будівельний магазин, придбати все необхідне. Наприклад якщо ви збираєтеся клеїти нові шпалери, паркет, плінтуса, стельову плитку і замазати тріщини, то вам необхідно придбати ряд речей.

реклама

Наприклад такі як:

  1. клей плитковий;
  2. паркетний клей;
  3. клей для пінопласту;
  4. клейова суміш для шпалер;
  5. шпаклівка;
  6. саморізи і викрутка.

Самі ж напевно розумієте, що шпалери без клею приклеїти ви не зможете, тому перш ніж приступити до ремонту, рекомендується все це придбати і подумати, чи не забули ви щось ще.

Підготовці ганчірочки для миття підлог і видалення залишків клею з поверхні шпалер і плиток. Ганчірочка повинна бути бавовняною і бажано білого кольору.

Тепер все необхідне у нас є, можна приступати до фінальної стадії підготовки. Тобто потрібно здерти все старі шпалери, стельові плитки і лінолеум. Після цього можна також розібрати старі розетки, думаю ви їх теж захочете поміняти на нові.

На цьому процес підготовки закінчується і ви можете приступати до ремонту.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *