Як правильно пофарбувати вікно?

реклама

правильно пофарбувати вікноПри фарбуванні вікна, намагайтеся не економити на будівельних матеріалах, намагайтеся якісно виконувати роботу, адже віконна рама схильна до дії зовнішніх і внутрішніх факторів. Зовнішні фактори визначають погодні умови, а до внутрішніх факторів належать температура і вологість у приміщенні.

Фарба, з якою ви збираєтеся працювати повинна відповідати певним вимогам. Купуючи фарбу, слід обов’язково звернути увагу на якість вологостійкості, еластичності, щоб вона не тріскалася при розбуханні дерева. Невеликий рада при застосуванні фарби: добре підходить фарба алкідна, в яку можна додати масло. Така фарба дуже легка в застосуванні, при нанесенні на раму, вона добре лягає і до того ж дуже міцна. 

При фарбуванні вікна з вулиці, раму слід обробити антисептиком для дерева. При фарбуванні вікон слід користуватися матеріалами одного виробника. Тільки так якість буде радувати. Щоб фарба швидше сохла, необхідно дотримуватися температурного режиму. А саме, температура на вулиці повинна бути вище 5 градусів, при вологості повітря нижче 80 відсотків. 

реклама

Перед фарбуванням вікна слід навести порядок на підвіконні: витерти пил, вимити підлогу. Це необхідно для того, щоб, коли вікно буде пофарбовано, на нього не осіла бруд (пил). Щоб зручніше було фарбувати рами близько стекол, слід малярською стрічкою заклеїти краю скла, але залишивши зазор між рамою близько 2 мм. 

Якщо у вас нова рама, то її слід забарвити перед установкою, або відразу після монтажу . Якщо вікно містить іржу, то слід користуватися грунтовкою. Звичайно, перед фарбуванням варто уважно оглянути рами, очистити їх і вже тоді братися за справу. 

Якщо захотілося оновити стару фарбу на нову, то спочатку рекомендується зняти стару фарбу. Для таких цілей є скребок, їм можна зашпаклювати дірочки і тріщини шпаклівкою. Потім наждачним папером потрібно вирівняти поверхню і прибрати пил ганчіркою. 

Після того, як шпаклівка висохне, слід прогрунтувати поверхню спеціальної грунтувальної фарбою. Після того, як грунтовка висохне, можна наносити фарбу на віконну раму. 

Якщо все ж вийшло так, що під час фарбування забруднилася скло, то його можна акуратно потерти лезом, а потім вже можна протерти скло оцтом або розчинником. Якщо раптом під час фарбування забруднилися руки, то їх можна витерти розчинником або соняшниковою олією.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *