Як правильно вибрати гвинтові палі для фундаменту?

Як правильно вибрати гвинтові палі для фундаменту?

реклама

Вітаю, дорогі друзі. Якщо ви вирішили цього літа зайнятися будівництвом власного будинку і не знаєте який фундамент вибрати, то ми вам допоможемо. Сьогодні як всім вже відомо в нашій країні фінансова криза і все постійно дорожчає, особливо ціни швидко ростуть на будівельні матеріали.

У зв’язку з цим багато людей намагаються вибирати і будувати будинки з такого матеріалу, який поки ще стоїть досить таки дешево. В основному дуже велика сума грошей іде на фундамент і тому ми рекомендуємо вибирати для майбутнього будинку фундамент на гвинтових палях.

Установка такого фундаменту обходиться дуже дешево і до того ж монтаж займає не більше одного робочого дня.

Вибираємо довжину палі

реклама

Перш ніж піти на будівельний ринок потрібно розуміти те, що довжину палі необхідно вибирати правильно. На думку експертів грунт в зимовий час промерзає на глибину в 1,7 метрів, а значить довжина палі повинна бути не менше 2,5 метрів.

У разі якщо грунт досить вологий, то довжину варто вибирати на третину більше зазначеного нами вище.

Що стосується розміру паль, то для побудови одноповерхового будинку рекомендується купувати палі розміром 300 і більше. Для лазні підійдуть палі розміром в 250 або навіть 89. Варто також пам’ятати, що відстань між палями повинно бути не менше двох метрів, тому перш ніж розпланувати розміри майбутнього будинку спочатку варто подумати про площі, яку займатиме фундамент.

Виходить що одна сторона будинку може мати довжину 4, 6, 8 і 10 метрів, тобто між палями завжди має бути відстань в 2 метри. Якщо виникнуть запитання, пишіть.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *