Як приклеїти стельовий плінтус в кутку?

плінтус

реклама

Завдяки своїй невисокій вартості і простоті монтажу, стельові плінтуси — галтелі — отримали досить широке поширення. Мабуть, єдина проблема, з якою можна зіткнутися при наклеюванні стельового плінтуса — це обробка внутрішніх і зовнішніх кутів. Так як же приклеїти стельовий плінтус в кутку?

реклама

Вам знадобиться

 • Будівельний ніж;
 • Клей-шпаклівка.
 • Олівець;
 • Рулетка;
 • навскісник;
 • Шпатель;
 • Силіконовий герметик;
 • Дрібний наждачний папір

Інструкція

 1. Помістіть два стельових плінтуса в кут таким чином, щоб їх широкі боку стикалися. Зробіть позначки на одному і іншому плінтусі, в місці їх торкання, за допомогою олівця.
 2. Помістіть плінтус на рівну поверхню. Проведіть лінію, що сполучає зроблену раніше позначку і протилежний кут галтелі. Акуратно відріжте плінтус по проведеній лінії за допомогою гострого будівельного ножа.
 3. Прикладіть галтелі в кут, приставивши один до одного. При необхідності, слід регулювати торцеві поверхні галтелів за допомогою ножа і обробіть дрібним наждачним папером.
 4. Нанесіть тонку смужку клею на поверхні плінтуса, що прилягають до стіни і стелі, і на його торцеву частину. Дайте клею вбратися протягом 1-2 хвилин.
 5. Приклейте галтелі. Приберіть надлишки клею за допомогою шпателя. Акуратно закрийте зазор, що утворився на стику галтелів, за допомогою силіконового герметика.
 6. Якщо стіни і стеля у вашій квартирі рівні, то для того щоб відрізати плінтус під кутом в 45 градусів можна використовувати спеціальний інструмент — стусло. Помістіть жолобник в жолоб інструменту і відріжте під необхідним кутом, використовуючи прорізи. Відріжте другу жолобник дзеркально, під таким же кутом.
 7. Мабуть, найпростішим і, завдяки цьому, популярним способом приклеювання стельового плінтуса в кутах приміщення є використання спеціальних кутових елементів. У цьому варіанті ви будете позбавлені від необхідності стикувати галтелі. Якщо вибрана вами моделі стельового плінтуса кутові елементи не передбачені — скористайтеся універсальними «куточками».

Корисна порада

Ріжте стельовий плінтус за допомогою монтажного ножа з гостро заточеним лезом. Використання інструментів з зазубреними лезами не рекомендується тому при цьому торці галтелі можуть розкришитися.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *