Як утеплити вікна своїми руками?

реклама

утеплити вікна

Один з визначальних чинників комфорту і затишку квартири є «хороша погода в домі». Швидше за все, ви не будете раді проживати в холодній квартирі. Постійні протяги і великі рахунки за опалення, в такому випадку вам забезпечені. Використання електрообігрівачів не кращий вихід з положення. До того ж в деяких випадках це призводить до пожеж. Про те як утеплити вікна своїми руками, не користуючись дорогими послугами ремонтних бригад, ви можете дізнатися в цій статті.

реклама

На жаль будинки, побудовані за часів СРСР, не відповідають усім потрібним стандартам якості, так як будувалися будинки на «швидку руку». У наші дні, багато мешканців, вже поміняли дерев’яні віконні рами на пластикові вікна. Нові металопластикові вікна, при їх правильному встановленні, повністю захищають квартиру від протягів. Якщо з якоїсь причини ви не можете замінити дерев’яну віконну раму, не полінуйтеся утеплити її. Завдяки утепленню ви позбавитеся від протягів, і температура в будинку підвищиться на кілька градусів.

Визначити місця, звідки дме можна за допомогою свічки. Запаліть свічку, і проведіть її по всьому периметру віконної рами. Місця, де є хоч найменше коливання полум’я, варто утеплювати. Після, визначивши «слабкі місця», вам слід зачистити їх від бруду, пилу і фарби. Закінчивши з « зачисткою » проблемних місць, гарненько прогрунтуйте всі щілини. Потім можна приступити до їх шпаклівці. Дайте шпаклівці застигнути, після чого її можна буде зачистити наждачним папером. На вже закладені щілини нанесіть ще раз грунтовку. Після чого можна приступати до фарбування «проблемних місць». При акуратних діях і з відповідальним підходом у вас вийти позбутися від протягів. При цьому температура повітря в приміщенні підвищитися на 5-9 градусів.

Наприкінці хочеться додати, що щільно закриті штори також сприяють збереженню тепла. Перевірте, щоб ваші батареї небилиці чимось накриті і їх нічого не затуляло.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *