Як вибрати пластикове вікно

реклама

Як вибрати пластикове вікноПопит на пластикові вікна зростає день від дня і, як кажуть, попит породжує пропозицію, тому на сайті rks.dn.ua ви знайдете величезний асортимент металопластикових вікон. Потенційні покупці часто задаються цілком логічним питанням, як вибрати пластикові вікна і не прогадати. Ця стаття розповість Вам про основні комплектуючих будь-якого пластикового вікна і підкаже основні моменти, на які необхідно буде звернути увагу при виборі.

Отже, пластикове вікно склад ляють такі основні компоненти: профіль, склопакет і фурнітура. 

 

Профіль

Найчастіше зустрічаються профілі з трьома або п’яти камерами. Камерою називається простір усередині профілю, що захищає приміщення від холоду і шуму. Більша кількість камер буде надійніше оберігати Ваш будинок. 

 

Склопакет

реклама

На ринку найбільш часто зустрічаються є одно-або двокамерні склопакети. У цьому випадку камерою прийнято вважати простір між склом, яке може бути заповнено газом, розрідженим повітрям або, навпаки, бути вакуумним. Однокамерним склопакетом вважається рама з двома стеклами і, відповідно, двокамерним — рама з трьох стекол.

При виборі пластикового вікна Вам необхідно звернути увагу на самі скла. Існують принципові відмінності: 

  • Спеціальне напилення, що відбиває тепло назад у будинок;
  • Загартовані скла, які мають підвищену міцність. При розбиванні таке скло розкришиться на шматки без гострих кутів;
  • Стекла з ламінованою плівкою. По праву вважається більш міцним склом, що не розбивається при ударі;

Не варто забувати про підвищену вартість таких стекол! Для звичайних склопакетів використовують поліроване скло, що не заважає Вашому погляду. 

 

Фурнітура

Є однією з головних складових пластикового вікна, на чому економити, точно не слід. При виборі фурнітури можете запитати поради у продавця-консультанта. Фурнітуру, виконану з пластику або м’якого металу, здобувати не рекомендується. З такою комплектацією Вам буде необхідна постійна регулювання. 

Отже, підіб’ємо невеликі підсумки. Вибір пластикового вікна, яке буде повністю задовольняти Вашим вимогам, грунтується на усвідомленому підборі профілю, склопакета і фурнітури. Визначившись з кожним пунктом, Ви придбаєте якісне пластикове вікно, яке прослужить не один десяток років.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *