Як викрутити зірваний шуруп?

реклама

Як викрутити зірваний шурупНа жаль не всі люди роблять ремонт у себе в квартирі, — майстри свого будинку. І тому купуючи квартиру, і роблячи там ремонт, згодом багато хто з нас стикаються з проблемою викруткі шурупа із зірваною головкою або ж різьбленням. Проблема, як говориться в наявності. Що ж робити? Кинути і забути, або спробувати витягнути шуруп. Звичайно ж другий, а поради майстрів допоможуть вам вирішити питання як викрутити зірваний шуруп.

 

Що може знадобитися для роботи:

  • Якісні пассатижи;
  • Електродриль, потужністю не менше 600Вт;
  • Набір викруток;
  • Побутової шуруповерт;

 

Отже, можна приступати до справи:

реклама

1) Спочатку потрібно уважно оглянути сам шуруп. Вам пощастило, якщо структура його не ушкоджена, і зірвані лише насічки на голівці. У цьому випадку, можна спробувати викрутити його у зворотний бік, використовуючи звичайну викрутку. Або ж у разі зриву насічок, вхопившись щільно за капелюшок шурупа пассатижами.

2) Другий спосіб при зірваної насічці — це використання полотна ножівки. Нею робиться хрестоподібний надріз на голівці шурупа. Далі в хід йде викрутка з щільної сталі з хорошою Т-подібної ручкою, якої намагаються захопити і відвернути шуруп у зворотний бік.

3) Якщо ж шуруп довгий, а капелюшок у нього вже відламана кимось іншим, можна використовувати пасатижі. Ними потрібно міцно схопити виступаючий уламок шурупа, і використовувати їх же замість головки. Тобто постаратися викриття у зворотний бік залишки шурупа. На це звичайно потрібні якісь зусилля.

4) Другий варіант вирішення тієї ж ситуації. Якщо головки немає, а пассатижи не в змозі витягнути залишки шурупа. Тут у справу вступає електродриль. Потрібно розвести патрон електродрилі ширше, далі надіти виступаючу частину шурупа на патрон і загорнути ключем голівку патрона назад. Далі залишається тільки включити дриль у зворотний бік і викриття повністю шуруп зі стіни.

5) І найскладніший варіант — якщо капелюшок шурупа обламана, і немає можливості захопити його ні пассатижами, нічим іншим. Як викрутити шуруп в даній ситуації? У цьому випадку, потрібно якомога ближче до самого шурупу, за допомогою свердла просвердлити другий отвір. Далі шуруп потрібно зрушити в бік просвердленого отвори, захопити пассатижами і вивернути.

Ці нехитрі поради допоможуть вам впоратися зі зламаним шурупом стирчить в непотрібному місці.Головне, не забути після видалення шурупа, закласти вийшла дірку в стіні.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *