Як встановити карниз?

карниз

реклама

Коли ви починаєте вішати штори ви, напевно, не замислюєтеся, що карнизів бувають кілька типів. Карнизи можуть бути різні, все залежить, де їх будуть віщати і яке буде приміщення.

Раніше люди в кухнях вішали невеликі штори прямо на раму вікна. Для цього вони прикріплювали спеціальний невеликий карниз на раму, а потім вішали штори. А ось в кімнатах можуть вішати круглі карнизи вони можуть бути дуже різні за кольором і дизайну. Такий тип карнизів виготовляють з металу, пластику і дерева. Вішати такі карнизи на стелю потрібно на кронштейни штанги. У таких штанг є спеціальні затискачі або кільця, на які і потрібно вішати штори.

До круглим карнизах можна віднести ще один тип, це карниз-струна. Відмінність, від інших, що він не використовує штангу в місце неї, використовується проста металева струна. Бувають не стандартні вікна, для таких вікон можна використовувати спеціальні шинні карнизи.

Для того, щоб повість карниз, вам знадобляться наступні інструменти: перфоратор, спеціальне свердло з потрібним діаметром, рулетка з олівцем і викрутка.

Перед початком головних робіт, запам’ятайте пару правил. Дотримуючись їх, конструкція буде виглядати красиво, і служити довгі роки. Запам’ятайте, що приблизна довжина карниза повинна становити близько 35 — 45 сантиметрів ширини самого вікна. Бажано, щоб відстань між карнизом і вікном було приблизно 5 — 10 сантиметрів, це потрібно, щоб вікно вільно відкривалося.

реклама

Пам’ятайте, що відстань від штанги до стіни повинно бути приблизно 13 — 15 сантиметрів, це потрібно врахувати, щоб підвішена штора не торкалася радіатора опалення і підвіконня.

Коли ви купили новий карниз, уважно вивчіть його інструкцію, якщо є в наявності. Першим справу зробіть приблизну збірку карниза на підлозі, уважно перевірте всі, щоб всі деталі були на своїх місцях і головне, щоб вистачало дюбелів і шурупів.

Коли ви переконалися, що деталі все на місці можете, сміливо приступати вішати сам карниз. За допомогою рівня, рулетки і олівця робимо необхідні позначки на стіні. У потрібних місцях просвердлите перфоратором отвори і забийте дюбелі. Потім шурупами закріплюємо кронштейни і тільки потім встановлюємо штангу.

Закріпити карниз до стелі можна кількома способами, наприклад: за допомогою тих же кронштейнів; за допомогою рами, яка кріпиться на декількох підвісках і рами з направляючими.

Метод кріплення, наприклад настінного карниза нічим не відрізняється, від установки стельового, метод їх кріплення дуже схожий, і труднощі в установці не виникне. Не забувайте врахувати приблизну відстань від стіни до карниза, коли будете відзначати на стелі місця для кріплень і карниз повинен бути дуже рівно розташований щодо вікна. Коли отвори зроблені в них вставляються дюбеля. Всі інші дії схожі з установки карниза до стіни.

Іноді буває і таке, що заводські кріплення можуть загубитися, наприклад: під час перевезення. Так, що заздалегідь придбайте спеціальні анкери у них внутрішнє різьблення. Вони добре можуть замінити заводські кріплення. А так же такі кріплення дуже міцні, ніж шурупи.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *