Як встановити змішувач у ванній?

змішувач у ванній

реклама

Після завершення будівельних робіт по обробці ванної кімнати актуальним стає завдання монтажу змішувача. Основне призначення даного агрегату — це змішування холодної та гарячої води. Власне після закінчення монтажу, змішувач повинен рівномірно змішувати воду. На виході ви отримуєте оптимальний потік води, який відповідає вашим вимогам.

Якщо у вашій ванній змішувач перестав функціонувати належним чином, то в такому випадку потрібно дотримуватися особливої ​​стратегії. Попередньо потрібно буде здійснити демонтаж старого змішувача.

Підготовчі роботи

Перед монтажем змішувача у ванній кімнаті, подбайте про придбання набору комбінованих ключів, нового механізму змішування води, також знадобиться стрічка ущільнювача і розвідний ключ. Після того як весь перерахований вище набір інструментів і витратних елементів придбаний, можна відключати воду і за допомогою ключа відкрутити накидні гайки кріплять змішувач до магістралі. Після зняття змішувача подивіться всередину проводять труб. Видаліть з зовнішньої і внутрішньої частини труби всі предмети, які можуть перешкоджати пропускної здатності. Тепер можна переходити до установки змішувача у вашій ванній.

Етапи монтажу змішувача у ванній

Важливо врахувати те, що підведення холодної води повинен бути праворуч, а гарячої зліва. Висота установки змішувача від рівня підлоги повинна становити 600-800 міліметрів.

Після завершення підготовчих робіт слід почати вкручувати ексцентрики. При цьому важливо витримувати 150 міліметрів міжосьова відстань між вхідними фітингами водяній магістралі. У разі виникнення похибки скористайтеся перехідними ексцентриками. Ущільнювачий необхідно акуратно намотати на різьблення ексцентриків і вкрутити їх у вхідні фітинги.

реклама

На наступному етапі прикручується корпус змішувача. Обов’язково перевіряйте його горизонтальність. Кріпильні гайки повинні закручуватися без прикладання надмірної сили. Для того щоб приховати місце під’єднання змішувача до водяної магістралі слід прикрутити декоративні чашечки. Щоб уникнути протікання води, після закінчення монтажу необхідно вставити прокладки ущільнювачів. Ось тепер можна проводити остаточний монтаж змішувача.

Для більш надійного зчеплення підтягніть кріпильні гайки. Намагайтеся виконувати роботу акуратно. Щоб уникнути пошкодження хромованого покриття змішувача, перед закручуванням гайок поставте під губки ключа м’яку тканину.

Перевірити свою роботу, можна шляхом подачі холодної і гарячої води в магістраль. Якщо буде текти, то трохи підтягніть гайки. Для наочного прикладу перегляньте відео установки змішувача.

На наступному кроці встановлюється гусак шляхом. Потрібно буде просто підтягти гайку ключем. Також зважте на те, що перед прикручуванням шланга лійки до корпусу змішувача, потрібно попередньо встановити прокладку. Лейка прикручується до шлангу за аналогією.

На завершальному етапі необхідно визначити місце положення для держателя лійки. Потім просвердлите отвір в кахлі і за допомогою кронштейнів шурупів прикріпіть тримач лійки до заздалегідь визначеного місця. На цьому установка змішувача завершена. Для візуальної оцінки всього процесу монтажу поглядайте фото установки змішувача.

Тепер можна оцінити свою роботу!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *