Як вибрати настінні світильники?

настінні світильники

реклама

Настінні світильники відмінно справляються з роллю додаткового джерела освітлення. Бра має гармоніювати з іншим оздобленням кімнати. Світло може знадобитися і близько дзеркал. Краще взяти для цього пару бра зі слабкою потужністю лампочки. Вони повинні бути виконані в одному стилі з рамою дзеркала.

Іноді потрібне додаткове освітлення для картини. Для цього прекрасно підійде настінний світильник з матовим абажуром, який дозволить уникнути появи яскравих і кольорових відблисків. Для освітлення однієї картини краще взяти два елементи.

реклама

Якщо в приміщенні дуже низькі стелі, бра може служити і в якості основного джерела освітлення. Щоб візуально зробити приміщення вище, слід вибирати світильники, світло яких спрямований вгору. Для досягнення протилежного результату, візьміть бра з розширюється донизу плафоном. Настінні світильники також можуть візуально зробити вузький коридор ширше. Для цього достатньо повісити кілька мініатюрних бра уздовж стіни.

Іноді світильники використовуються для того, щоб візуально розділити одне приміщення на кілька частин. Можна облаштувати в кутку великої кімнати невеличкий куточок для читання, витриманий в одному стилі, повісивши два бра по сторонам затишного крісла.

Бра для спальні слід підбирати більш ретельно. Зверніть увагу на шнур. Вимикач повинен знаходитися в межах досяжності, щоб не довелося вставати з ліжка для виключення-включення світла. Ідеальним для спальні варіантом є світильник з регулятором яскравості.

Найбільш комфортне освітлення для читання дадуть бра з білими матовими плафонами, які випромінюють м’яке світло. Постарайтеся не пошкодувати свого часу і підібрати найбільш підходящий для ваших очей варіант. Якщо ви хочете використовувати настінні світильники разом з люстрою, вам знадобляться бра, які за своїм оформленням максимально збігаються з зовнішнім виглядом основного джерела світла.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *