Як заховати труби на кухні?

реклама

заховати труби на кухніСтворити ідеальний інтер’єр можна тільки в тому випадку, якщо всі труби будуть заховані подалі.Безсумнівно, кімната, в якій не тільки все лежить на своїх місцях, але і ніякі зайві предмети не псують загальний вигляд і стиль інтер’єру, виглядає набагато красивішим і затишнішим. Існує кілька способів, як заховати труби на кухні, але кожен з них залежить від індивідуальних смаків, а найголовніше від фінансових можливостей.

 

Щоб красиво і якісно сховати труби на кухні, знадобляться такі матеріали:

  • Монтажна піна
  • Гіпсокартон
  • Профіль металевий
  • Ніж будівельний
  • Шуруповерт
  • Саморізи

Хорошим варіантом заховати трубу зі загального огляду, стане використання короба, виготовленого з гіпсокартону. Це найпоширеніший метод маскування. Перш ніж приступати до роботи, необхідно визначитися з розмірами майбутньої конструкції.

реклама

Далі потрібно встановити металевий профіль. А з гіпсокартонного листа вирізати, в свою чергу, заготовку необхідного розміру. Цю роботу можна виконувати, використовуючи ніж. Отримані гіпсокартонні заготовки слід закріпити за допомогою саморізів до профілю. Якщо на стиках з’єднання листів утворюються щілини, їх потрібно буде закрити монтажною піною.

Обов’язково декорується зовнішня сторона даного короба. Для цього можна використовувати шпалери або фарбу. Перш ніж застосовувати фарбу для гіпсокартону, його необхідно обробити шпаклівкою. Всього лише покрити поверхню тонким шаром даної суміші.

Найкраще, щоб колір обраної фарби ідеально поєднувався із загальним інтер’єром приміщення. Такий спосіб приховати трубу на кухні вважається порівняно легким і не дуже дорогим. Є у цій конструкції і деякий недолік. Така коробка займає чималу частину площі кімнати. Для маленьких кухонь такий спосіб краще не використовувати, навіщо зменшувати і без того маленький простір. Гіпсокартон так само, при ремонті на кухні потрібно буде кожного разу демонтувати.

Ще один спосіб заховати газову трубу на кухні — це використовувати меблі. Відмінним варіантом стане спеціальна меблі, яка має отвори під дані труби. Труби будуть не тільки добре заховані, а й в будь-який момент до них можна дотягнутися без проблем. Великою популярністю серед предметів маскування труб користується фальш-шафку.

Дуже часто газову трубу просто фарбують під основний колір шпалер або оздоблювального матеріалу стіни. Такий спосіб дозволить їм не сильно виділятися на загальному фоні.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *