Як зробити бетонну підлогу своїми руками? Інструкція

Як зробити бетонну підлогу своїми руками? Інструкція

реклама

Після завершення будівництва, починається процес обробки приміщень, тобто штукатурять стіни і заливають підлоги розчином з піску та цементу.

Бетонну підлогу, на думку багатьох фахівців є ідеальною основою для будь-якого підлогового покриття. Він дуже міцний і довговічний, дозволяє усунути різні нерівності.

реклама

Процес заливки бетонної підлоги не такий вже і складний, для цієї роботи вам буде потрібно цемент будь-якої марки, пісок і який-небудь ідеально рівний предмет, наприклад тонка фанерна дощечка.

Підготовка

  • виносимо з приміщення всі предмети, на підлозі не повинно бути нічого;
  • готуємо розчин. Закидаємо в бетономішалку одну частину цементу, дві частини піску і заливаємо все це невеликою кількістю води;
  • включаємо бетономішалку і чекаємо поки все гарненько перемішається.

На цьому процес підготовки завершується і ми можемо переходити до заливання підлоги.

Заливка

  • не потрібно бетономішалку заносити в приміщення, де ви збираєтеся працювати. Він вам буде заважати, краще розчин заносите відрами;
  • закидаємо в кут кімнати кілька відер рідкого розчину і потім все це потрібно буде розподілити;
  • товщина шару повинна бути приблизно п’ять сантиметрів. Після розподілу можна приступити до вирівнювання і в цьому вам допоможе тонка фанерна дощечка, про який ми трохи вище вже писали.

На цьому все робота закінчується, розчин повністю висохне через три доби. Але ходити по підлозі рекомендується тільки через сім днів. До речі, після висихання ви помітили, що поверхня не досить рівна, то можна зробити стяжку, використовуючи більш рідкий розчин.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *