Як зробити вимощення навколо будинку своїми руками?

Як зробити вимощення навколо будинку своїми руками?

реклама

Практично кожен будинок, незалежно від того заміський він або багатоповерховий має навколо вимощення. Отмостка дозволяє захистити фундамент від різних атмосферних опадів, наприклад таких як дощ і сніг.

Якщо даного елемента навколо споруди б не було, то через кілька років фундамент б почав втрачати свою міцність, а значить жити в будинку, який на ньому стоїть було б дуже небезпечно. В основному, після завершення будь-якого будівництва, незалежно від того житловий будинок це або виробничий об’єкт, будівельники починають виготовляти навколо споруди вимощення.

Отмостка фундаменту виготовляється з м’ятою глини, ви напевно зараз запитаєте: А чому саме з цього матеріалу? Відповім, глина є унікальним природним матеріалом, який не пропускає воду і вологу, ось тому його і використовуються для цих цілей.

Процес виготовлення мощення не складний, беруть глину і змішують його з водою для того щоб вона стала більш м’якою. Після нею покривають територію навколо будинку, товщина глиняного шару повинна бути не менше 15 сантиметрів.

реклама

Іноді для того щоб захистити фундамент від води і вологи використовують ще і щебінь. Обсипають їм територію навколо будинку, потім все це утрамбовують і зверху покривають розчином з цементу і піску.

Варіант з глиною звичайно ж є більш дешевим, але до того ж і найефективнішим. Просто іноді буває таке, що дістати глину нема звідки. Рідко будь-які заводи займаються її здобиччю або продажем так як даний матеріал коштує дуже дешево і велику вигоду не принесе.

Але добути глину ви зможете самостійно і до того ж для створення вимощення навколо приватного будинку глини вам знадобиться дуже мало. Щоб добути її вам потрібно поїхати на який-небудь недалеко розташований кар’єр або місце де постійно щось копають, там ви без проблем знайдете глину і зможете взяти потрібно вам кількість.

Глина також є і на дні річок і озер, але щоб взяти її звідти вам потрібно буде хоча б до колін зайти в воду. Як бачите знайти глину не складно і до того ж можна її отримати абсолютно безкоштовно.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *