Яка натяжна стеля краще, глянсовий або матовий?

Яка натяжна стеля краще, глянсовий або матовий?

реклама

Ми всі з вами знаємо, що натяжні стелі найкращі і найгарніші. Вони здатні додати будь-якому приміщенню сучасний і стильний вигляд. Все це завдяки тому, що стеля виходить ідеально рівним, гладким і без будь-яких швів.

Полотно цих стель буває двох видів, тобто глянцевим і матовим. При виборі багато людей ніяк не можуть визначитися з видом так як і глянсовий і матовий по своєму гарні. Для того щоб ви змогли визначитися, ми розповімо вам про кожен вид окремо.

Глянсове полотно на думку багатьох виглядає більш красиво, воно чудово відбиває світло, завдяки чому створюється ефект дзеркала. Таким чином приміщення як би стає більше, не дарма дизайнери для невеликих кімнат з низькими стелями рекомендують вибирати глянсове полотно.

реклама

Матове більше підійдуть тим людям, які не люблять займатися прибиранням. За словами фахівців, вони не притягують пил так як їх поверхня покрита спеціальним антистатичним розчином.

Найважливішим перевагою є те, що на їх поверхні не залишаються сліди від пальців. Також багатьох обрадує низька вартість, в порівнянні з глянцевими, матове полотно дійсно коштує дешевше.

Думаю тепер ви зможете визначитися з вибором, до речі якщо ви не знаєте чому натяжна стеля краще ніж підвісний, то вам обов’язково потрібно прочитати статтю, розміщену на сторінці potolkov31.ru/page/index/58 . Там все чітко розписано.

На цьому напевно поки все, наостанок хочеться сказати, що не варто економити і займатися монтажем самостійно. Навіть при наявності необхідного обладнання та інструментів, у вас може нічого не вийти. Тому краще довірте цю роботу фахівцям.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *