Які види покрівельних матеріалів існують?

Які види покрівельних матеріалів існують?

реклама

Привіт, дорогі читачі. Всім ми знаємо, що вид покрівельного матеріалу для будинку вибирається виходячи з того який гаманець людина має, а також від того який тип даху використовується.

В основному всі покрівельні матеріали відрізняються один від одного не тільки ціною, але і характеристика та дизайном. Одні здатні прослужити понад 50 років і надати будинку багатий сучасний вигляд, а інші стоять дешевше, а ось термін експлуатації становить не більше 20 років і будинок покритий ними буде виглядати старомодно.

У зв’язку з цим ніколи не варто економити на покрівельних матеріалів, адже від їх якості і залежить вигляд вашого і довговічність його даху. А замовити покрівельні матеріали можна і через інтернет, не обов’язково їхати в будівельний магазин.

Розглянемо трохи нижче які покрівельні матеріали на сьогоднішній день відомі і активно використовуються:

Керамічна черепиця — на сьогоднішній день це найпопулярніший покрівельний матеріал, який володіє чудовими декоративними характеристиками. Великий вибір кольорів, можна наприклад для будинку вибрати черепицю червоного, червоно-коричневого і блакитного кольору. Є варіанти, що мають глянсову або матову поверхню.

реклама

До переваг можна віднести також те, що даний матеріал дуже довговічний і міцний. При високих або низьких температурах він не деформується і не втрачає свої властивості.

Цементно-піщана черепиця — хороша тим, що вартість її не висока і вона має дуже гарну міцність і довговічністю. На відміну від керамічної даний матеріал має досить таки велику товщину і тому в останні роки рідко її купує так як на монтаж йде дуже багато часу і потрібно допомогою великої кількості фахівців.

До декоративних характеристикам можна віднести те, що даний матеріал буває в декількох колірних варіантах.

Металочерепиця — одна з найпопулярніших матеріалів, призначених для покрівлі дахів будинків. Коштує вона досить дешево і її монтаж не займає багато часу. Виготовляється з високоякісного декоративного нержавіючого листа . Вона досить стійка до корозії і має чудові шумоізоляційні характеристиками. Декоративні характеристики теж на високому рівні, величезна кількість колірних варіантів і не тільки.

Ми з вами в цій статті розглянули кілька типів покрівельних матеріалів, які на сьогоднішній день найбільш затребувані. А ось який з них використовувати для свого будинку, вирішувати тільки вам виходячи від того, що ми в цій статті написали.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *