Які види утеплювачів для даху існують?

Які види утеплювачів для даху існують?

реклама

Багато мешканців заміських будинків часто скаржаться на те, що у них вдома в зимову пору року дуже холодно. Причиною цього на думку багатьох є надто тонкі стіни або те, що вони не утеплені.

Але нерідко буває таке, що людина після того як усунув причину, все одно скаржиться на те, що в будинку все ще прохолодно. Він до речі, усунув не всю причину, холод додому може потрапляти і через дах, тому її теж необхідно гарненько утеплити.

Утеплювач для даху купити не складно, але ось через великого асортименту вибрати гідний матеріал буває дуже складно, одні коштують дорожче, а інші дешевше. Але відрізняються вони один від одного також і характеристиками, деякі здатні захищати ваш будинок від холоду більше 10 років, а деякі вже через рік втрачають свої первісні якості.

реклама

Розглянемо види утеплювачів для покрівлі:

  • пінопласт;
  • керамзит;
  • скловата;
  • пінополіетилен;
  • базальтовий утеплювач.

Є й інші види, але їх в нашій країні дуже важко знайти і до того ж вони коштують досить дорого. На думку експертів самим хорошим є пінопласт, по-перше він коштує дуже дешево, а по-друге не пропускає в будинок холод, воду, і шум.

Вообщем при виборі утеплювача особливу увагу варто звернути на те, щоб матеріал був дуже легким і не створював на дах додаткове навантаження, щоб був виготовлений з екологічно чистих матеріалів, а також володів чудовими звукоізоляційні характеристики. До речі, пінопласт в плані звукоізоляції є лідером.

У плані довговічності, наскільки нам відомо лідирує скловата, то вона в плані звукоізоляції не найкраща. На цьому все, сподіваємося ви зробите правильний вибір і купіть той утеплювач, який підійде саме вашому будинку.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *