Якого кольору натяжна стеля вибрати?

Якого кольору натяжна стеля вибрати?

реклама

У процесі ремонту коли справа доходить до стелі, ми починаємо замислюватися про його кольорі.

В основному більшість людей намагаються купувати білі натяжні стелі, але вони вже багатьом набридли і ніякого шику приміщенню вони вже не надають.

Тому варто звернути увагу на інші відтінки, наприклад чорний. Хто то скаже, що стеля такого кольору не впишеться в інтер’єр, а хоча насправді все вийде навпаки. Чорний натяжна стеля додасть вашій кімнаті шик, зробить його оформлення і дизайн незвичайним.

Звичайно, ви можете подумати, що чорний стелю зробить приміщення темним і похмурим, але насправді буде навпаки. Адже ви встановите ще і світлодіодне освітлення, так що ніякої темряви не буде.

реклама

Вночі світлодіоди на темному тлі будуть здаватися вам зірками, вообщем варто спробувати.

Непогано виглядатимуть і зелені стелі, завдяки їм ви зможете оформити свою квартиру в екологічному стилі. Приклеїти зелені шпалери, придбати білі меблі, зелений палас і жовтий паркет. Гості, які до вас прийдуть, подумають що у вас відмінний смак і ви володієте дизайнерськими здібностями.

Якщо ви блондинка і обожнюєте все рожеве, то буде не погано якщо ви свою увагу зверніть рожевому відтінку. Рожеві колір зробить квартиру більш комфортною, до того ж рожевий на думку психологів є м’яким і приємним кольором, який здатний знімати з людини всі його роздратування, одним словом він володіє заспокійливим ефектом.

На завершення хочеться сказати, що з квітами ви можете експериментувати. Тільки ні в якому разі не використовуйте стелі коричневого відтінку або червоного.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *