Яку марку цементу вибрати для фундаменту?

Яку марку цементу вибрати для фундаменту?

реклама

Цемент це в’язка речовина, яке має ключову роль при будівництві будинків і будівель. Саме від його якості залежить міцність майбутньої споруди, особливу увагу на марку цементу звертають при створенні бетону для фундаменту.

Як відомо для приготування бетону для фундаменту використовують такі компоненти як щебінь, пісок і сам цемент. Не всі марки при додаванні щебінь дозволяють отримати найбільш високу міцність фундаменту і тому для заснування майбутнього будинку фахівці рекомендують використовувати цемент марки ПЦП500.

Купити цемент марки ПЦП500 не складно не дивлячись на те, що він з’явився лише зовсім недавно. Вартість його невисока і тому якщо ви хочете щоб ваш будинок не зруйнувався через десятки років, то не варто економити на марці цементу. Та й різниця в ціні між дешевою маркою і тієї, яка по дорожче не значна.

реклама

Найбільш підходящим для фундаменту фахівці вважають марку М500, вона звичайно коштує досить таки дорого, але зате фундамент, виготовлений з нього зможе витримати навантаження 10 поверхового будинку.

Все таки не дарма при будівництві багатоповерхових будинків і хмарочосів використовують саме цю марку. До речі, при виборі цементу також варто звернути увагу на те, хто є виробником. Не всі компанії, незважаючи на те, що це цемент М500 можуть запропонувати споживачеві дійсно якісну продукцію. Тому варто купувати даний будівельний матеріал тільки у відомих виробників, а не у тих, які свою продукцію виготовляють в гаражі або підвалі.

Адже ніхто напевно з вас не бажає того, щоб побудований з таким трудом будинок розвалився через 10 років.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *