Який гараж підходить вам?

реклама

гаражЗбільшення числа особистих автомобілів веде і до зростання числа самих різних гаражів. У цій статті ми розглянемо існуючі сьогодні види гаражів. Гараж на території приватного будинку — це, звичайно, оптимальний варіант: свій будинок і гараж при ньому — символ благополуччя автовласника!

 

Вбудований гараж

Такий гараж може бути вбудований в будинок, складаючи з ним єдине ціле. Здавалося б, що може бути краще?Розташований в цокольній частині будинку, він має прохід в будинок і всі ті зручності, якими цей будинок оснащений: опалення, світло, водопровід. Що, до речі, не дуже добре: температура будинку та гаража повинні істотно відрізнятися. Особливо взимку.

І ще: при споруді такого гаража майте на увазі, що за правилами СНиП в зоні розміщення гаража і над ним не може бути житлових приміщень, що обумовлено правилами безпеки.

 

Прибудований гараж

реклама

Кращим варіантом буде гараж прибудований: окремий блок для машини, з’єднаний з житловими приміщеннями коридором. Будують такий гараж на загальному з будинком фундаменті, але під прямим кутом від зовнішнього фасаду. Якими зручностями оснащувати такий гараж — особиста справа автовласника. Як і варіанти обробки прибудови.

 

Окремий гараж

Третій варіант гаража при приватному володінні — окремо стоїть блок на власному фундаменті, і з окремим входом. Це, мабуть, саме дороге задоволення — через фундаменту і проводки комунікацій. Додайте до цього дорожній шлях, що не прикрасить ділянку. Такий гараж має сенс будувати, якщо не можна зробити прибудову.

 

Підземний гараж

Нова житлова забудова часто, але, на жаль, далеко не завжди, передбачає паркінги — багаторівневі наземні та підземні автостоянки для машин. На жаль, підземні гаражі, ідеальні в міській тісноті, не завжди здійсненні під будівлями на увазі дорожнечі таких споруд.

Бажаємо Вам успішного вирішення гаражної проблеми!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *