Який тип даху вибрати. Типи дахів

Який тип даху вибрати. Типи дахів

реклама

Дах є найважливішою частиною будинку так як вона захищає його від різних природних впливів, наприклад таких як сонячні промені, дощ і сніг. Навіть уявити не можливо будинок без даху.

Вибір даного елемента будь-якої будівлі залежить від таких факторів як архітектурний задум, тип будівлі, тип покрівельного матеріалу і так далі. Наприклад якщо будинок розташований в такому районі де в зимову пору року часто випадає сніг, то використовують даху, мають великі скати з нахилом в 30 градусів, потрібно це для того щоб сніг міг позначатися вниз.

Якщо вибирається нахил в 45 градусів, то снігове навантаження зовсім можна буде не враховувати так як ніякого навантаження і не буде. Не дарма в засніжених районах найчастіше використовують мансардні дахи, вони ж не тільки мають ухил дорівнює 45 градусам, а й міцну кроквяну системи. Кроквяна система мансардного даху влаштована таким чином, щоб вона могла витримати будь-яку вагу і будь-яку вітрове навантаження.

У тих районах де постійно дме сильний вітер такі дахи намагаються не використовувати так як може бути таке, що сильний вітер зовсім знесе дах будинку. Розглянемо трохи нижче типи дахів.

реклама

Мансардний дах є однією з різновидів двосхилим даху. В даному випадку верхні частини даху розташовані під невеликим кутом, а нижні навпаки. Такий тип даху використовують для збільшення горищного простору будинку, щоб потім там можна було зробити що то у вигляді додаткової кімнати з високими стелями.

Вальмовая дах має чотирьохскатну конструкцію і дуже популярна в нашій країні. Вальмовая дах має дуже приємний зовнішній вигляд, але самостійно зібрати її конструкцію практично не можливо, в будь-якому випадку знадобиться допомога фахівців. Такий тип дахів підійде практично для будь-яких будинків незалежно від того в якому районі він знаходиться.

Багатощипцовий дах це конструкція у вигляді кількох поєднаних двосхилих конструкцій, такий дах дуже складна в збірці, але зате дуже надійна. Їй не страшні дощі, сніг і сильний вітер. Не дарма під час ураганів незачепленими і цілими залишаються саме будинки з такою конструкцією.

Який тип даху вибрати, вирішувати тільки вам виходячи з того в якому районі ви живете.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *