Євроремонт квартири. Особливості, монтаж, етапи робіт

Євроремонт квартири. Особливості, монтаж, етапи робіт

реклама

Щоб зробити євроремонт квартири буде потрібно не тільки замінити всі інженерні комунікації і електромережу.

Змінюється весь інтер’єр і починати такий ремонт доводиться зовсім з іншого.

Наприклад, першим ділом змінюється лінолеум, проводиться обробка стін і зміна їх форми, конструкції якщо звичайно це потрібно власнику квартири.

Але частіше форму стін і їх конструкцію змінюють, якщо кімната досить велика, то її ділять на дві частини.

Особливості ремонту

реклама

В першу чергу доведеться подумати про те, як буде виглядати квартира після проведення всіх робіт.

  • Новий дизайн квартири сьогодні можна зробити за допомогою спеціально програми на комп’ютері в 3D-форматі. Це дозволить заощадити гроші на дизайнера.
  • Євроремонт частіше в його передбачає перепланування. Але якщо навіть не зачіпати несучі стіни все одно доведеться оформити документи і отримати дозвіл. На це зазвичай іде від двох до чотирьох місяців.
  • Заміна інженерних комунікацій на сучасні поліпропіленові труби дозволить уникнути багатьох проблем. Їх термін експлуатації розрахований не менше ніж на 50 років. До того ж невеликий ремонт надалі роблять без залучення фахівців.
  • Обов’язково треба замінити вікна і старі двері. Подвійні склопакети та сучасні варіанти міжкімнатних дверей дозволять зберігати тепло і вберегти від зайвих шумів.
  • Опалення краще зробити індивідуальним і поставити котел. В якості альтернативи непогано підійде тепла підлога, особливо у ванній або вітальні.
  • Після заміни комунікацій настає черга вирівнювання стін, підлоги і стелі. Найчастіше для підлоги потрібна нова стяжка і найкраще укласти не паркет або ламінат, а штучний камінь. Керамограніт особливо добре підходить для ванної кімнати або коридору і кухні. Також непогано виглядають наливні підлоги, особливо якщо вони мають 3D-ефект.

Необхідно пам’ятати, що навіть заміна підлоги зажадає узгодження і оформлення всіх документів. Тільки після цього можна приступати до основних робіт.

Особливості обробки

Саме внутрішнє оздоблення приміщення дозволить зробити ремонт не просто капітальним, а відповідним європейським стандартам.

  • Крім звичних шпалер або облицювання плиткою та панелями сьогодні існує багато різновидів декоративної штукатурки, яка може бути об’ємною.
  • Слід частіше застосовувати композитні матеріали і створювати мозаїки або оригінальну укладання плитки. Знову популярний паркет і набуває поширення коркове покриття.
  • У ванній кімнаті встановлюється сучасне обладнання, в тому числі джакузі, гігієнічний душ, біде і багато іншого.
  • Стеля може стати багаторівневим, навісним або натяжною. Велике значення надається встановленню освітлення. Замість звичних зовнішніх світильників застосовують вбудовані, які дадуть потік світла на певну зону.

Основний час доведеться витратити на підготовку і отримання всіх документів. Правда ніхто не завадить купувати відповідні матеріали і починати міняти комунікації.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *