Загальна та корисна площа

площа

реклама

Оцінюючи, у скільки Вам обійдеться будівництво будинку, Ви в першу чергу цікавитеся ціною за кв.м. площі. А якої площі — загальною або корисної?Загальна — це, по суті справи, периметр будови, а корисна — це те житловий простір, що укладена між стінами, і, чим тонше стіни, тим більше цей самий простір, яке житлове! Так вважають архітектори, а вже їм видніше: вони не одну собаку з’їли в справі проектування цього самого житлового простору, укладеного між стінами!

А як же враховувати площа терас? Без тераси в своєму будинку — якось незатишно: літнім вечором всією сім’єю за самоваром (навіть якщо це електричний чайник), навколо лампи в’ються метелики. Ах, побут дворянських садиб!

А як рахувати корисну площу холу, об’єднуючого два поверхи? Так звані, приміщення з другим світлом. Це так стильно, так красиво, але зменшується корисна площа житла! А платимо ми за загальну!

реклама

Тому, визначившись з вартістю кв.м. загальної площі вашого майбутнього будинку, докладно і конкретно поцікавтеся корисною площею житла. І куди поділася різниця між загальною і корисною: на приємні опції і краси дизайну, які легко усунути або додати на стадії проекту, або на товщину стін, яка задається будівельною технологією.

Ось тут і настає момент істини! При збереженні загальної площі забудови розміри корисної площі при використанні канадської технології значно виростають! За ту ж вартість Ви отримуєте куди більшу житловий простір, ніж при будівництві з цегли і ЗБВ. Більш ніж на третину збільшується реальна площа будинку при одному і тому ж проекті.

Вам не потрібно стільки простору? Будь ласка, зберігаючи вихідні параметри корисної площі при будівництві з сип-панелей типового проекту, Ви отримуєте меншу загальну площу і платите на сотні тисяч гривень менше.

Додамо також, що в одному і тому ж типовому проекті при будівництві з сип-панелей різниця між загальною і корисною площею в середньому — 15%, а в кам’яному будинку загальна площа більше в 1,5 рази!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *