Догляд за пластиковим вікном

реклама

Догляд за пластиковими вікнамиПластикові вікна, завдяки своїм характеристикам, і так є одними з найбільш довговічних і надійних віконних конструкцій. Однак правильний і послідовний догляд за ними допоможе істотно збільшити термін їх служби.

Насамперед, не варто нехтувати корисними порадами, які завод виробник пластикових вікон розмістив у спеціальній інструкції. Наявність такої забезпечується правильним вибором фірми-виробника. Зазвичай дешеві вироби, виготовлені в кустарних умовах напівлегальних цехів, не містять абсолютно ніякої документації. У такому випадку доведеться обмежитися одними усними напуттям майстрів, зайнятих установкою. Тому потрібно вибирати пластикові вікна WDS в Севастополі , які відрізняються високими показателямя якості. Ось деякі з правил догляду за пластиковими вікнами.

На самому початку, після того як встановлені вікна і зроблені відкоси, потрібно відразу ж видалити з пластику захисну плівку. По-перше, це просто негарно і псує вигляд, а по-друге, після певного часу, для зняття її, знадобляться додаткові зусилля, які можуть завдати шкоди поверхні.

реклама

Також дуже важливо привчити себе при користуванні ручкою доводити її до крайнього положення, та як у іншому випадку, під дією вологи, механізм замикання перестане забезпечувати щільне прилягання пластикових вікон. 

Далі необхідно в обов’язковому порядку і не рідше одного разу на день здійснювати провітрювання приміщення. Таким чином можна досягти оптимальної вологості в кімнаті і уникнути передчасного руйнування гумового ущільнювача. Сам же гумовий ущільнювач потрібно два-три рази на рік очищати від бруду і змащувати спеціальним силіконовим мастилом або хоча б гліцерином. 

Особливу увагу потрібно приділяти фурнітурі. Періодично підтягувати гвинти, що фіксують ручку. Слідкувати за тим, щоб не ослабли кріплення, і час від часу змащувати петлі. У разі виявлення несправностей необхідно, по можливості, обмежити особисте втручання і звертатися за кваліфікованою допомогою фахівців. Також не потрібно забувати про становище притискних замків, регулюючи їх залежно від пори року. 

Якісні пластикові вікна, як правило, мають спеціальні канали для відведення з рами скупчується вологи. За ними теж потрібно наглядати і не допускати їх закупорювання. Важливо пам’ятати, що пластикові вікна виготовлені з полівінілхлориду, а цей матеріал не переносить контактів з активними речовинами типу розчинника або кислоти. Тому протирати профіль слід тільки теплою мильною водою і при цьому не використовувати грубих щіток. Дбайливий і уважний догляд за пластиковими вікнами надовго забезпечить їх бездоганну службу і привабливий вигляд.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *