Оздоблення лазні своїми руками. Поради експерті

Оздоблення лазні своїми руками. Поради експерті

реклама

Баня це місце, де ми можемо забути про всі турботи і розслабитися. Але щоб водні процедури приносили вам радість необхідно зробити так, щоб лазня зсередини скидалася красиво і її обробка не виділяла жодних шкідливих для здоров’я людини речовин.

Вообщем обробка лазні це дуже складний процес, що вимагає серйозного підходу. Нижче розглянемо які матеріали відмінно підійдуть для парилки.

Самим напевно дешевим матеріалом для парилки є сосна, вона довговічна, але на жаль в її деревині містяться смоли, які при високих температурах починають випаровуватися і тоді в лазні знаходиться стає неможливо.

На думку експертів самим хорошим матеріалом є липа, її деревина не має будь-яких смол і після потрапляння води вона дуже швидко сохне, що є величезним плюсом. Липа здатна заряджати наше тіло позитивною енергетикою, вірити в це чи ні вирішуйте самі, але здавна люди вважали, що липа має таку здатність.

реклама

Що стосується печі, то багато напевно знають, що сьогодні сьогодні виготовляти піч самостійно це не дуже модно адже на будівельному ринку повно вже готових високотехнологічних печей. Але все ж старі печі, які робилися нашими дідами і про дідами найкращі, вони вічні і до того ж виділяють більше тепла і при цьому не потрібні використання великої кількості палива. Зробити піч для лазні своїми руками не складно, для цього вам лише знадобляться цеглини в невеликій кількості і розчин. Ну а потім при бажанні, щоб зробити грубку красивішою можете її відбілити.

Для оздоблення стін і стелі варто використовувати фольгу, якою покривають стіни і стелю, ну а зверху покривають фольгу струганої дошкою товщиною в 20 міліметрів. Не варто забувати залишати невеликі отвори щоб в баню міг надходити повітря з вулиці.

Обшити баню зовні можна за допомогою вагонки, вагонка потрібна деревна, а не пластикова. Пластикова не в якому разі не підійде так як вона з часом почне деформуватися. і тоді в будь-якому випадку доведеться купувати дорогу деревну вагонку, так що краще відразу вибрати якісний будівельний матеріал ніж потім знову щось змінювати.

Передбанник не вимагає будь-якої обробки, єдине що від вас буде потрібно це правильна теплоізоляція, інакше в зимовий час після того як ви вийдете в передбанник ви просто напросто замерзнете, там адже немає жодних опалювальних приладів та й навіщо вони там. Для теплоізоляції варто використовувати різні матеріали у вигляді пінопласту і так далі. До речі, якщо теплоізоляція виконана з використанням пінопласту, то обов’язково потрібно внутрішня обшивка вагонкою.

реклама

Читайте также:

1 комментарий

  1. domRag:

    С прежних времён жилые постройки возводили преимущественно из различных пород дерева. Дерево по праву считается природным материалом и экологически чистым. Строить деревянный дом нужно так, дабы в нём максимально сохранялось тепло и вместе с этим поступал кислород. Хвойные смолы, какие выделяет древесина, несомненно являются непревзойденным антисептиком, а ещё она способна втягивать токсические вещества, какие находятся внутри жилища, в атмосфере. По этой причине дома лучше всего строить из древесины.
    В каждой квартире либо частном загородном домике периодично необходимо делать ремонтные работы, будь-то поверхностный или капитальный. Однако для этого всякий раз должны быть необходимые инструменты для жилья, Инструмент для жилья чтобы в требуемый час они имелись непосредственно под рукою, а не мчаться потом по супермаркетам и искать всё для вас необходимое. Конечно и какой же это в жилье хозяин, коли у него нету топора, гвоздей, молотка либо элементарной окрасочной кисти. Только лишь имея в наличии необходимые инструменты, вы запросто сумеете справиться с большинством проблем и препятствий в трудах, даже если ремонтные работы вы делаете не самостоятельно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *