Як правильно вибрати шафа-купе для вітальні?

Як правильно вибрати шафа-купе для вітальні?

реклама

Шафа-купе як відомо є серцем вітальні і тому вибирати його потрібно з розумом.

Багато людей при виборі звертають увагу лише на вартість і зовнішній вигляд, а на те чи впишеться він в інтер’єр і з яких матеріалів виготовлений, в більшості випадків зовсім не дивляться.

Наприклад у людини невелика вітальня з зеленими стінами і він купує шафа коричневого кольору. Гості, які до нього після цього прийдуть, побачивши таку картину будуть просто-напросто шоковані. Якби він купив шафа купе для вітальні зеленого кольору, то кімната б виглядала дуже красиво, тому при виборі на колір теж варто звертати увагу.

Що стосується матеріалів, то думаю пояснювати толком навіть і не потрібно. Якщо виріб коштує досить дорого і виготовлено відомими виробниками, то шафа точно високої якості і прослужить довгі роки.

реклама

В основному дорогі моделі виготовляють з такого матеріалу як МДФ. Він дуже міцний і не вбирає в себе воду або будь-які інші рідини.

А ось дешеві моделі, коштують так дешево через те, що вони виготовляються з ДСП. Даний матеріал виготовляється з пресованої деревини і по ідеї він теж міцний, тільки ось при попаданні води починає розвалюватися.

Крім матеріалу експерти також рекомендують звертати увагу на фарбу. Якщо не блищить або фарбована поверхня виглядає матовою, то варто у продавця уточнити, хорошою чи фарбою дана меблі забарвлена.

Наостанок хочеться сказати, що тільки вартість каже про виріб наскільки воно якісне і довговічне. Якщо ви не хочете морочитися з матеріалами і видами фарб, то варто купувати більш дорогі моделі шаф. Ви не помилитеся.

реклама

Читайте также:

1 комментарий

  1. New Art:

    Найкраще купувати шафу-купе на замовлення )

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *