Етапи будівництва

Монтаж фундаментуКаркасна технологія будівництва є сьогодні однією з найпопулярніших на ринку, а будівництво будинків з SIP-панелей – найсучаснішим напрямом в даній області. І це не дивно, адже всі переваги на обличчя: будуються такі будинки швидко, вартість їх невисока, а термін служби складає 150 років. Розглянемо докладніше етапи будівництва таких будинків.

 

1. Монтаж фундаменту

Будівництво каркасного будинку починається з зведення фундаменту. Вартість фундаменту становить зазвичай істотну частину витрат і може досягати 20% загальної вартості всіх будівельних робіт. Але коли мова йде про будівництво будинку з SIP-панелей це не завжди так.

У подібних проектах використовують переважно малозаглубленние фундаменти. Це дозволяє знизити витрату матеріалів і трудовитрати, до того ж малозаглубленние фундаменти досить надійні.

При виборі типу фундаменту необхідно враховувати ряд факторів, таких, як несуча здатність грунту, рівень передбачуваного навантаження, ландшафтні особливості ділянки і так далі.

 

2. Монтаж будинку

Монтаж будинкуНаступний етап будівництва каркасного будинку – це монтаж основної конструкції, яка складається з панелей. Панелі заготовлюються паралельно з монтажем фундаменту, заздалегідь. SIP-панелі мають невелику вагу, завдяки чому значно спрощується їх транспортування, а монтаж здатні виробити всього два-три робочих.

На готовий фундамент кріпиться брус, попередньо оброблений антисептиком за допомогою анкерних болтів, використовують і гідроізолірующій матеріал.

Потім встановлюють SIP-панелі. Їх з’єднують один з одним за допомогою точних замків «шип-паз». Порожнечі, що виникають в місцях з’єднань заповнюють пенополіуретановим герметиком. Для додаткової гідроізоляції використовують бітумну мастику, покладену рівним шаром на нижню сторону плит перекриття. Це здійснюють в заводських умовах на етапі виробництва.

Монтаж стін на базі SIP-панелей починається з кута будівлі. Першу панель з’єднують з другої конструкцією під прямим кутом. До обв’язувального бруса стінова SIP-панель кріпиться за допомогою шурупів-саморізів.

Внутрішні перегородки можуть бути з SIP-панелей, товщиною не більше 120 міліметрів або з дерев’яно-каркасних конструкцій. На цьому етапі порожнечі слід заповнити звукоїзолірующим матеріалом.

Потім встановлюються плити перекриття на обв’язані брусом стінові панелі першого поверху. Роботи цього етапи завершуються установкою бруса по сторонах, на які потім зміцнять кроквяні конструкції. Всі ці роботи здатні здійснити 2 робітників.

 

3. Монтаж покрівлі

Монтаж покрівліМонтаж покрівлі для каркасно-щитового будинку може проводитися як традиційними методами, так і за допомогою SIP-панелей (коли горище планується перетворити на мансарду).

Після монтажу панелей дах покривається покрівельним матеріалом: металочерепицею, м’якою черепицею, полімерпіщаної череіцей та ін.

Отже, монтаж будинку завершений. Поверхня зовнішніх стін грунтується, стикувальні шви проклеюються армуючої сіткою.

Оформляється фасад будови (забарвлюється акриловою фактурної фарбою або використовується вініловий сайдинг).Встановлюються вікна (можливо пластикові склопакети). Можна зробити облицювання цоколя плиткою або мозаїкою з дикого каменю.

Заключним етапом будівництва будинку є внутрішня і зовнішня обробка та монтаж інженерних систем.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.