Секційні гаражні ворота

реклама

Секційні гаражні воротаДавно минули ті часи, коли єдиними доступними для людей гаражними воротами були громіздкі металеві полотна, пофарбовані масляною фарбою. На заміну незграбним і важким конструкціям зараз прийшли більш легкі та зручні у використанні гаражні секційні ворота. Їх використовують як при проектуванні і будівництві виробничих, складських і промислових споруд, так і в приватних будинках.

Такі гаражні ворота являють собою окремі секції, з’єднані петлями. Секції рухаються по напрямних, які закріплені уздовж країв отвору воріт. Вертикальний підйом дуже зручний — не потрібно багато місця для відкриття воріт, немає необхідності залишати транспорт за кілька метрів до гаража. Легкий рух полотна забезпечують бічні шарніри з пластмасовими роликами на шарикопідшипниках. У комплект поставки воріт входять і необхідні кріпильні деталі, які дозволяють швидко монтувати конструкцію на металевих, бетонних і цегляних стінах. При бажанні комплект можна доповнити вбудованої бічними дверима або хвірткою відповідного панелям кольору — цей практичний варіант позбавить від необхідності часто відкривати самі ворота.

Секційні гаражні ворота відрізняються високою надійністю і безпекою. Потужні торсіонні пружини і хороший баланс дозволяють м’яко відкривати і закривати їх, практично не докладаючи фізичних зусиль. Еластичні планки з полімерного каучуку закривають стики між секціями, роблячи їх повністю герметичними. По всій ширині нижнього краю воріт проходить морозостійкий профіль ущільнювача з еластичної гуми. Він перешкоджає потраплянню води, вирівнює нерівності, а також охороняє від защемлення ніг воротами. 

реклама

Для того, щоб ворота було зручно відкривати, зовні і всередині є ергономічні ручки. За бажанням замовника можливе встановлення засувки або обертається засувки для відкриття воріт зсередини. Зовні цю функцію виконує надійний замок ригеля зі стабільним штифтом і автоматично замикалася шайбою. Якісний привід гаражних секційних воріт абсолютно не вимагає профілактики протягом усього терміну служби. Важливо осуществлятьтолько простий догляд за рухливими деталями конструкції воріт — напрямними, підшипниками, роликами, тому що скупчилася на їх поверхнях бруд і пил буде гальмувати рух полотна, а це неминуче посилить навантаження напрівод. 

Гаражні секційні ворота можуть бути не тільки глухими, але і заскленими: їх можна доповнити віконцями з рамами з еластичного полімерного каучуку або протівовзломнимі рамами з металу. Засклені алюмінієві рами дозволяють зберігати рівень теплоізоляції, даючи можливість вести роботи при денному світлі. 

Стандартних розмірів для монтажу секційних воріт не існує в принципі, всі вони виготовляються тільки під конкретного клієнта, в індивідуальному порядку. Щоб полотно (секції) було більш однорідним за розміром елементів, зазвичай секції роблять різними за висотою. 

Для комфортного проживання так само можна вибрати автоматичні гаражні або в’їзні ворота. Компанія Каскад www.kaskadplus.com.ua Предалгаем широкий асортимент автоматики для будь-якого типу воріт.

реклама

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *