Як зробити унікальну перегородку самостійно

реклама

Як зробити унікальну перегородку самостійноВнутрішньо кімнатна перегородка з дверним отвором може знадобитися при необхідності відокремити одну з кімнат вашої квартири. Зараз ви навчитеся, як швидко і з мінімальними витратами коштів і зусиль зробити просту, легку і екологічно чисту перегородку. І найголовніше, якщо за будь-яких причин потреба в цій перегородці у вас відпаде, то вона досить легко може бути демонтована.

Закрийте на хвилинку очі і уявіть собі, що ви — архітектор. Вам необхідно зробити проект кімнатної перегородки з дверним отвором. З чого почати? Звичайно, з ескізу — так називають простий креслення, зроблений від руки, не дуже турбуючись про дотримання масштабу. Озбройтеся олівцем, аркушем паперу і вимірювальним інструментом. У якості останнього підійде рулетка, сантиметр або метрова лінійка. Уявіть яка саме перегородка підійде до загального дизайну вашої кімнати, можливо вам більше до душі перегородки, зроблені в східному стилі або навпаки — щось схоже на оригінальні офісні перегородки. 

реклама

Спочатку потрібно визначити габарити майбутньої перегородки. Для цього виміряйте ширину і висоту кімнатного простору. Добре, якщо з вами буде працювати помічник. Згідно вимірюється величиною, Вичертите на папері ескіз майбутньої стінки у вигляді прямокутника. Розміри вкажіть розмірними лініями зі стрілочками. Тепер необхідно намітити місця розташування дверного отвору. За вашим бажанням він може бути влаштований або в середній частині перегородки, або біля лівої (правої) стіни кімнати. 

Двері це важлива частина конструкції. Звичайні розміри дверного отвору складають: ширина 55-90 см, висота 190-210 см. Можете довіритися своєму смаку, але я б рекомендував такі розміри дверного отвору — 75х200 см, щоб при необхідності можна було пронести в кімнату меблі стандартних габаритів. Всі двері кріпляться до дверної коробки, яка виготовляється з дерев’яного бруса товщиною 30-50 мм. Цю величину необхідно додати по всьому периметру дверного отвору, позначеного на вашому ескізі. Готові двері зазвичай поставляються в комплекті з дверною коробкою. 

Отже, коли ви визначилися з габаритами перегородки і дверної коробки в процесі ремонту офісу, час розробити конструкцію каркаса, який складе міцний скелет стінки. Каркас найпростіше виготовити зі спеціального П-образного металопрофілю, до якого з двох сторін будуть кріпитися листи гіпсокартону. Щоб перегородка з гіпсокартону мала необхідну жорсткість, осередки каркаса стінки повинні бути по 40-60 см. Намалюйте на нашому ескізі такі осередки. Спочатку прорисуйте вертикальні лінії, потім горизонтальні. Всі розміри поки приблизні, але вони необхідні для подальших розрахунків. Майте на увазі, що металопрофіль для каркаса випускається різного типу: стельовий (полегшений), стіновий (напрямний), стієчний (для вертикальних стійок) і профіль для створення осередків всередині каркаса. 

А ось тепер, все що на папері потрібно перенести в реальне життя. Удачи Вам!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *