Які сходи вибрати для дому?

реклама

сходиСходи для житлового будинку залежно від місця установки можна розділити на зовнішні і внутрішні. Розрізняють прямі і поворотні сходи.

Найпростішою у виготовленні і безпечною в експлуатації вважається пряма одномаршова сходи (марш — ряд ступенів). У громадських будівлях часто можна зустріти пряму двухмаршевую сходи з проміжним майданчиком.Зустрічаються і многомаршевие сходів. Основний недолік прямих сходів — використання значного простору.

Поворотні сходи економлять корисну площу, але знижують зручність і безпеку. Поворотні сходи можуть бути праві і ліві. А залежно від кута повороту такі сходи діляться на четвертьоборотние, напівперевертня і кругові. Поворотні сходи можуть бути з проміжним майданчиком або з забіжними ступенями. У тому випадку, коли сходи виготовляється з одних забіжних ступенів, вона носить назву гвинтовий.

Гвинтові сходи не відрізняються зручністю, тому в якості основних використовуються рідко, частіше їх розміщують в місцях з низькою інтенсивністю переміщення або в якості додаткових.

Залежно від матеріалу виготовлення сходи можуть бути дерев’яні, металеві, залізобетонні, бетонні, скляні, кам’яні і комбіновані.

реклама

Сходи для дому можна поділити на три основні види:

  • Гвинтові або спіральні,
  • Маршові,
  • Сходи на больцах.

Перший вид сходів може бути найрізноманітнішої форми: восьмикутної, квадратної, круглої і так далі.

Маршові сходи можуть бути відкриті (без подступенніков) і закриті (з подступеннікамі). По конструкції такі сходи можуть бути з косоурами або тятивами.

Сходи на больцах — найсучасніший вид з представлених. Завдяки своїй конструкції такі сходи створює враження компактності, легкості і невагомості.

Про сходах потрібно задуматися ще на стадії проектування будинку.

При виборі сходів, необхідно враховувати всі особливості будинку. Конструкція повинна не просто ідеально вписатися в інтер’єр, але і бути його стильним і функціональним доповненням.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *